Дані клієнтів Kraken передадуть до податкової

Дані клієнтів Kraken передадуть до податкової

Це стосуватиметься користувачів, операції яких перевищували $20 000 на рік у період з 2016 по 2020 рік.

Біржа Kraken попередила своїх клієнтів, що змушена буде передати їхні особисті дані до Податкового управління (IRS). Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Лист, що з'явився на Reddit цього тижня, послідував за повісткою з податкової служби і є частиною ініціативи податкових органів щодо отримання доступу до інформації, пов'язаної з транзакціями біткоїна та криптовалют.

У травні 2021 року IRS вимагала надати низку записів і даних, що стосуються американських клієнтів Kraken. У відповідь на це компанія Kraken заявила про свою незгоду з вимогами, наголосивши на своїй прихильності до збереження конфіденційності даних клієнтів. Біржа розпочала тривалий судовий процес, щоб оскаржити вимоги.

Попри те, що Kraken вдалося скоротити кількість клієнтів, яких це торкнулося, суд зобов'язав біржу надати інформацію та історії транзакцій користувачів, чиї операції перевищували $20 000 за один рік з 2016 по 2020 рік. Це стало однією з найбільших успішних спроб уряду США отримати дані про інвесторів.

Згідно з вимогами, Kraken має надати таку інформацію: імена, дати народження, ідентифікаційні номери платників податків, адреси, контактну інформацію та історії транзакцій за зазначені роки.

Kraken розраховує надати цю інформацію IRS на початку листопада 2023 року. Біржа рекомендує клієнтам, яких торкнулося рішення суду, проконсультуватися зі своїми податковими консультантами для розв'язання питання про можливі податкові зобов'язання.

Нові правила оподаткування у США

25 серпня Податкова служба спільно з Мінфіном представила низку нормативних актів щодо продажу та обміну цифрових активів брокерами. За словами представників американської влади, таким чином вони намагаються ліквідувати податковий розрив, усунути ризики ухилення від сплати податків за допомогою цифрових активів та допомогти забезпечити рівні правила для всіх.

Відповідно до термінів упровадження, зазначених у правилах, брокерів можуть зобов'язати подавати інформацію про продаж та обмін цифрових активів з 2026 року щодо угод, вчинених протягом 2025 року. За оцінками Об'єднаного комітету з оподаткування, ці положення IIJA можуть принести близько $28 млрд доходу за 10 років.

Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Транзакції BTC складаються з трьох частин: суми транзакції, адреси, з якої були ...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Які ще обмеження вводить влада США

Сенат США ухвалив закон із положенням, спрямованим проти біткоїн-міксерів та установ, що беруть участь у торгівлі цифровими валютами.

Поправку зроблено на основі положень закону про боротьбу з відмиванням цифрових активів, який був представлений 2022 року, та закону про фінансові інновації, що покликані встановити захист та запобігти подіям, аналогічним краху біржі FTX.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна MicroStrategy продовжує поповнювати біткоїн-резерви, у бірж знизилися запаси біткоїнів, почали рухатися біткоїни влади Німеччини, Bitmain представив новий майнер, в Австралії запускають черговий біткоїн-фонд, Deutsche Telekom буде видобувати BTC, брати Вінклвосси підтримали кампанію Дональда Трампа. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Нова компанія буде зберігати активи інституціоналів після запуску біткоїн-ETF у Японії. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Навал Равікант назвав головний цифровий актив справжнім засобом заощадження. Володимир Гришенко 21 червня 2024