У США обмежили роботу біткоїн-міксерів

У США обмежили роботу біткоїн-міксерів

Поправка була створена на основі законів щодо протидії відмиванню грошей та регулювання у сфері фінансових інновацій.

Сенат США 27 липня ухвалив закон про повноваження в галузі національної оборони на 2024 рік (NDAA), до якого було включено положення, спрямоване проти біткоїн-міксерів та установ, що беруть участь у торгівлі цифровими валютами. Про це повідомляє Cointelegraph.

NDAA – це документ, який дає згоду дозволити міністерству оборони США використовувати федеральне фінансування. Його розробляла група сенаторів, зокрема Синтія Ламміс, Елізабет Воррен, Кірстен Гіллібранд та Роджер Маршалл.

Поправка була створена на основі положень закону про боротьбу з відмиванням цифрових активів, який був представлений ще у 2022 році, та закону про фінансові інновації, покликані встановити захист і запобігти подіям, аналогічним краху біржі FTX.

Зокрема, поправка передбачає встановлення стандартів перевірки цифрових валют. Це дозволить оцінити ризики та забезпечити дотримання компаніями відповідних законів про санкції та відмивання грошей.

Крім того, поправка зобов'язує міністерство фінансів США провести дослідження, спрямоване на боротьбу з анонімними транзакціями. Зокрема, йдеться про використання міксерів, таких як Tornado Cash, які використовуються для забезпечення конфіденційності транзакцій.

2022 року міністерство фінансів США ввело санкції проти Tornado Cash, заборонивши його використання жителями країни. Попри те, що міксер був розроблений для анонімності транзакцій, він часто використовувався зловмисниками для приховування своїх незаконних активів, отриманих від зломів та експлойтів. На думку Казначейства, міксер не забезпечував контролю, що перешкоджає відмиванню грошей недобросовісними гравцями у цій сфері.

Як конфіденційно використовувати біткоїн
Як конфіденційно використовувати біткоїн
Скоріш за все, оптимальне рішення буде включати одну або декілька з наведених оп...
Bitcoin Magazine 05 серпня 2022

Гаманці Trezor посилили конфіденційність транзакцій

Для підвищення конфіденційності транзакцій виробник гаманців Trezor інтегрував у свої пристрої CoinJoin.

Таким чином гаманець Trezor став першим, що підтримує цю технологію.

Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Наступному президенту США рекомендують створити стратегічний резерв з біткоїнів. Володимир Гришенко 18 червня 2024
Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Артист зробив ставку на «Даллас Маверікс», але перемогу здобула команда «Бостон Селтікс». Володимир Гришенко 18 червня 2024
Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Найбільше подорожчали акції Core Scientific і TeraWulf. Володимир Гришенко 18 червня 2024