У США обмежили роботу біткоїн-міксерів

У США обмежили роботу біткоїн-міксерів

Поправка була створена на основі законів щодо протидії відмиванню грошей та регулювання у сфері фінансових інновацій.

Сенат США 27 липня ухвалив закон про повноваження в галузі національної оборони на 2024 рік (NDAA), до якого було включено положення, спрямоване проти біткоїн-міксерів та установ, що беруть участь у торгівлі цифровими валютами. Про це повідомляє Cointelegraph.

NDAA – це документ, який дає згоду дозволити міністерству оборони США використовувати федеральне фінансування. Його розробляла група сенаторів, зокрема Синтія Ламміс, Елізабет Воррен, Кірстен Гіллібранд та Роджер Маршалл.

Поправка була створена на основі положень закону про боротьбу з відмиванням цифрових активів, який був представлений ще у 2022 році, та закону про фінансові інновації, покликані встановити захист і запобігти подіям, аналогічним краху біржі FTX.

Зокрема, поправка передбачає встановлення стандартів перевірки цифрових валют. Це дозволить оцінити ризики та забезпечити дотримання компаніями відповідних законів про санкції та відмивання грошей.

Крім того, поправка зобов'язує міністерство фінансів США провести дослідження, спрямоване на боротьбу з анонімними транзакціями. Зокрема, йдеться про використання міксерів, таких як Tornado Cash, які використовуються для забезпечення конфіденційності транзакцій.

2022 року міністерство фінансів США ввело санкції проти Tornado Cash, заборонивши його використання жителями країни. Попри те, що міксер був розроблений для анонімності транзакцій, він часто використовувався зловмисниками для приховування своїх незаконних активів, отриманих від зломів та експлойтів. На думку Казначейства, міксер не забезпечував контролю, що перешкоджає відмиванню грошей недобросовісними гравцями у цій сфері.

Як конфіденційно використовувати біткоїн
Як конфіденційно використовувати біткоїн
Скоріш за все, оптимальне рішення буде включати одну або декілька з наведених оп...
Bitcoin Magazine 05 серпня 2022

Гаманці Trezor посилили конфіденційність транзакцій

Для підвищення конфіденційності транзакцій виробник гаманців Trezor інтегрував у свої пристрої CoinJoin.

Таким чином гаманець Trezor став першим, що підтримує цю технологію.

Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Замість критики енергомісткості Біткоїна слід використовувати його можливості, вважають в IRM. Євген Комчук 22 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Записи Ordinals заповнили блоки Біткоїна, Mt. Gox почекає з виплатами, складність майнінгу зросла, зі «сплячого» гаманця вивели 2100 BTC, біткоїн на першому місці за прибутковістю, Hut 8 та US Bitcoin об'єднаються, новий фонд від BitGo та Swan. Володимир Гришенко 22 вересня 2023
Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Суддя вирішив, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків у справі. Володимир Гришенко 22 вересня 2023