Баланс біткоїнів на біржах зростає

Баланс біткоїнів на біржах зростає

На централізованих біржах наразі знаходяться монети на суму в понад $87 млрд.

Баланс біткоїнів на централізованих біржах зріс до 2,35 млн BTC. Про це свідчать дані Glassnode.

Інтерес трейдерів та учасників ринку до централізованих бірж демонструє позитивну динаміку останніми тижнями.

Аналітична компанія CoinGlass наводить дещо іншу статистику: 1,84 млн BTC, але також відзначає зростання цього показника.

Баланс біткоїнів на біржах зростає
Баланс біткоїнів на біржах. Джерело: CoinGlass.

Ця динаміка може мати як позитивні, так і негативні наслідки для курсу біткоїна найближчими днями. З одного боку, трейдери можуть активно купувати монети на тлі поточного бичачого тренду. З іншого боку, зростання біржових балансів також може свідчити про реалізацію частини монет майнерами й великими власниками.

Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Якщо ви не виводите кошти з бірж та зберігаєте там свої приватні біткоїн-ключі, ...
Bitcoin Magazine 19 серпня 2022

Різниця між централізованими та децентралізованими біржами

Централізовані біржі (CEX) і децентралізовані біржі (DEX) – це платформи, що використовуються для купівлі, продажу і торгівлі цифровими активами, але вони суттєво відрізняються за своєю структурою, операціями й ключовими характеристиками. CEX управляються центральним органом або компанією. Користувачі створюють облікові записи на платформі та торгують через системи біржі.

Натомість DEX працює в одноранговій мережі й не залежить від центрального органу. Користувачі мають більше контролю, оскільки вони торгують безпосередньо зі своїх гаманців, зберігаючи право власності на свої приватні ключі та кошти. DEX, як правило, забезпечують більшу конфіденційність. У багатьох випадках користувачі можуть торгувати без необхідності верифікації, що підвищує рівень приватності.

Перезапуск FTX

Вже наступного року може бути перезапущена централізована біржа FTX. Вона стала одним із символів останнього ведмежого ринку, коли зазнала банкрутства у листопаді 2022 року. Наразі на покупку торговельного майданчика вже є три претенденти: компанії Bullish та Proof Group, а також венчурний фонд Tribe Capital.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн піднявся вище $71 000, акції MicroStrategy дохідніші за BTC, біткоїн-продукти з’являться на LSE, кількість активних біткоїн-банкоматів зменшилася, Дональд Трамп збирає BTC на вибори, у Венесуелі заборонили майнінг, кит сплатив $7 за переказ $1 млрд у BTC. Володимир Гришенко 24 травня 2024
Кит перемістив 2000 біткоїнів «епохи Сатоші» Кит перемістив 2000 біткоїнів «епохи Сатоші» Монети були видобуті у 2010 році, коли творець Біткоїна ще був активним у спільноті. Володимир Гришенко 24 травня 2024
У США хочуть заборонити CBDC У США хочуть заборонити CBDC Ухвалений конгресменами законопроєкт не дозволяє використовувати цифрові гроші центробанку для реалізації монетарної політики. Володимир Гришенко 24 травня 2024