Баланс біткоїнів на біржах зростає

Баланс біткоїнів на біржах зростає

На централізованих біржах наразі знаходяться монети на суму в понад $87 млрд.

Баланс біткоїнів на централізованих біржах зріс до 2,35 млн BTC. Про це свідчать дані Glassnode.

Інтерес трейдерів та учасників ринку до централізованих бірж демонструє позитивну динаміку останніми тижнями.

Аналітична компанія CoinGlass наводить дещо іншу статистику: 1,84 млн BTC, але також відзначає зростання цього показника.

Баланс біткоїнів на біржах зростає
Баланс біткоїнів на біржах. Джерело: CoinGlass.

Ця динаміка може мати як позитивні, так і негативні наслідки для курсу біткоїна найближчими днями. З одного боку, трейдери можуть активно купувати монети на тлі поточного бичачого тренду. З іншого боку, зростання біржових балансів також може свідчити про реалізацію частини монет майнерами й великими власниками.

Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Якщо ви не виводите кошти з бірж та зберігаєте там свої приватні біткоїн-ключі, ...
Bitcoin Magazine 19 серпня 2022

Різниця між централізованими та децентралізованими біржами

Централізовані біржі (CEX) і децентралізовані біржі (DEX) – це платформи, що використовуються для купівлі, продажу і торгівлі цифровими активами, але вони суттєво відрізняються за своєю структурою, операціями й ключовими характеристиками. CEX управляються центральним органом або компанією. Користувачі створюють облікові записи на платформі та торгують через системи біржі.

Натомість DEX працює в одноранговій мережі й не залежить від центрального органу. Користувачі мають більше контролю, оскільки вони торгують безпосередньо зі своїх гаманців, зберігаючи право власності на свої приватні ключі та кошти. DEX, як правило, забезпечують більшу конфіденційність. У багатьох випадках користувачі можуть торгувати без необхідності верифікації, що підвищує рівень приватності.

Перезапуск FTX

Вже наступного року може бути перезапущена централізована біржа FTX. Вона стала одним із символів останнього ведмежого ринку, коли зазнала банкрутства у листопаді 2022 року. Наразі на покупку торговельного майданчика вже є три претенденти: компанії Bullish та Proof Group, а також венчурний фонд Tribe Capital.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна В Україні знову перепишуть закон про цифрові активи, MicroStrategy нарощує запас BTC, +1 заявка на біткоїн-ETF, складність майнінгу знову зросла, Canaan відновлює роботу в Казахстані, Джек Дорсі підтримав інноваційний майніновий проєкт, Bitfarms закуповується новими «асіками». Володимир Гришенко 01 грудня 2023
ARK Invest активно продає акції Coinbase ARK Invest активно продає акції Coinbase За тиждень компанія Кеті Вуд позбавилася акцій біржі на $15 млн. Володимир Гришенко 01 грудня 2023
Курс біткоїна за тиждень: імпульс від MicroStrategy Курс біткоїна за тиждень: імпульс від MicroStrategy Головний цифровий актив відновив стале зростання на тлі великого попиту від найбільшого корпоративного власника біткоїнів. Дмитро Харьков 01 грудня 2023