У Бундестазі пропонують обрати BTC замість цифрового євро

У Бундестазі пропонують обрати BTC замість цифрового євро

Депутатка парламенту Німеччини Джоана Котар також наполягає на використанні майнінгу для стабілізації енергосистеми.

Депутатка Бундестагу Джоана Котар виступила проти впровадження цифрового євро, а як альтернативу запропонувала використовувати біткоїна. Про це пише Cointelegraph.

За її словами, цифровий євро дозволить центральним банкам встановлювати «верхню межу» для платежів та власності, що поставить громадян «у безпорадне становище з їхньої милості».

«Цифровий євро також означає, що кожен із нас може бути повністю контрольованим. Як переконана лібертаріанка, я категорично відкидаю це. Той, хто виступає проти стеження і за свободу, не потребує цифрового євро! Я не хочу, щоб влада могла шпигувати за нашим приватним життям і зловживати цими даними», – заявила Котар

Депутатка використовує свою платформу, зокрема, для того, щоб привернути увагу законодавців до потенційних небезпек, пов'язаних, на її думку, із цифровим євро.

Розповідаючи про своє ширше бачення того, як Біткоїн може стати предметом розгляду регулюючих органів, вона зазначила, що однією з основних змін, яку вона хотіла б бачити, є дозвіл на сплату податків і зборів у BTC та використання майнінгових ферм для стабілізації енергосистеми.

«Нам потрібено боротися з потенційними ризиками, такими як відмивання грошей, ухилення від сплати податків та інші незаконні дії, пов'язані з Біткоїном. Але при цьому не пригнічуючи інновації та вільні аспекти Біткоїна», – сказала вона.

Що пропонує Євросоюз

Європейський союз активно готується до того, що, на його думку, стане майбутнім грошей. За останній рік він завершив розроблення свого знакового комплексного законодавства – Положення про ринки криптоактивів (MiCA), яке має набути чинності 2024 року.

Також було досягнуто прогресу в реалізації плану щодо введення цифрової валюти центрального банку (CBDC), яка наразі реалізується як «цифровий євро». Банк Нідерландів назвав її просто «електронною формою державних грошей – монет і банкнот у наших гаманцях».

Багато місцевих регулюючих органів приймають цифровий євро і розповідають про його потенційні переваги, проте не всі згодні з цим. Нещодавнє опитування, проведене в Іспанії, показало, що до 65% іспанців не зацікавлені у використанні цифрового євро.

Парламент Словаччини у червні навіть ухвалив рішення про внесення до конституції країни поправки, що закріплює право громадян оплачувати товари та послуги готівкою перед майбутньою появою цифрової валюти.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Банки Німеччини звертають увагу на біткоїн

Тим часом у Німеччині низка великих банків розширює спектр своїх послуг, пропонуючи клієнтам зберігання цифрових активів. Зокрема, комерційний банк Commerzbank AG отримав ліцензію регулятора на зберігання біткоїнів і криптовалют. Ця сама послуга стала доступною й у Deutsche Bank.


Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна MicroStrategy продовжує поповнювати біткоїн-резерви, у бірж знизилися запаси біткоїнів, почали рухатися біткоїни влади Німеччини, Bitmain представив новий майнер, в Австралії запускають черговий біткоїн-фонд, Deutsche Telekom буде видобувати BTC, брати Вінклвосси підтримали кампанію Дональда Трампа. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Нова компанія буде зберігати активи інституціоналів після запуску біткоїн-ETF у Японії. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Навал Равікант назвав головний цифровий актив справжнім засобом заощадження. Володимир Гришенко 21 червня 2024