Жителі Німеччини зможуть зберігати BTC у Commerzbank

Жителі Німеччини зможуть зберігати BTC у Commerzbank

Ліцензія дозволить банку пропонувати широкий спектр послуг «з особливим акцентом на криптоактиви».

Комерційний банк Commerzbank AG отримав ліцензію регулятора на зберігання біткоїнів та криптовалют у Німеччині. Про це йдеться на офіційному сайті компанії у середу, 15 листопада.

Ліцензія дозволить глобальному банку зі штаб-квартирою у Франкфурті пропонувати широкий спектр послуг «з особливим акцентом на криптоактиви», йдеться у повідомленні.

Отримання відповідної ліцензії від регулятора фінансових ринків BaFin виявилося непростим завданням для компаній. За словами представників Commerzbank, він став першим повносервісним банком у Німеччині, який отримав таку ліцензію, і сподівається створити надійну платформу для зберігання цифрових активів.

«Отримавши ліцензію, ми досягли важливого рубежу. Це підкреслює наше постійне прагнення застосування новітніх технологій та інновацій і створює основу для підтримки наших клієнтів у галузі цифрових активів», – зазначив головний операційний директор Commerzbank Йорг Олівері дель Кастільо-Шульц.

Що таке Commerzbank

Commerzbank – це банківський концерн Німеччини. Банк заснований 26 лютого 1870 року в Гамбурзі під назвою Commerz-und Discontobank. Сьогодні за обсягом активів (близько 507 млрд євро) банк посідає третє місце у Німеччині та 23-є в Європі.

15,5% акцій банку належить уряду ФРН. Близько 65% акцій перебуває в інституційних інвесторів, найбільшими акціонерами є американські інвестиційні компанії Capital Group Companies (5%), Cerberus Capital Management (5%), BlackRock (3%) та інвестиційний фонд Банку Норвегії (3%), решта 20% в руках приватних (переважно німецьких) інвесторів.

Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Після того як ви купили свої перші біткоїни на біткоїн-біржі або лише збираєтесь...
Ігор Королишин 04 жовтня 2022

Які ще банки у Німеччині зберігають BTC

Ще один банківський гігант із Німеччини Deutsche Bank уклав партнерство зі швейцарською компанією Taurus, щоб запропонувати своїм інституційним клієнтам послуги зі зберігання біткоїнів і криптовалют. Незважаючи на те, що Deutsche Bank раніше висловлював певну обережність щодо BTC, він визнав значущість біткоїна в глобальній економіці.

Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Компанія зізналася, що слідкує за діями засновника MicroStrategy Майкла Сейлора. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Компанія спромоглася вийти на IPO і тепер торгується на фондовій біржі Абу-Дабі. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Ексглава Paxful очолив новий P2P-проєкт Ексглава Paxful очолив новий P2P-проєкт Мета Noones – підключити Глобальний Південь до світових фінансових систем за допомогою технології пірингових переказів. Володимир Гришенко 05 грудня 2023