Жителі Німеччини зможуть зберігати BTC у Commerzbank

Жителі Німеччини зможуть зберігати BTC у Commerzbank

Ліцензія дозволить банку пропонувати широкий спектр послуг «з особливим акцентом на криптоактиви».

Комерційний банк Commerzbank AG отримав ліцензію регулятора на зберігання біткоїнів та криптовалют у Німеччині. Про це йдеться на офіційному сайті компанії у середу, 15 листопада.

Ліцензія дозволить глобальному банку зі штаб-квартирою у Франкфурті пропонувати широкий спектр послуг «з особливим акцентом на криптоактиви», йдеться у повідомленні.

Отримання відповідної ліцензії від регулятора фінансових ринків BaFin виявилося непростим завданням для компаній. За словами представників Commerzbank, він став першим повносервісним банком у Німеччині, який отримав таку ліцензію, і сподівається створити надійну платформу для зберігання цифрових активів.

«Отримавши ліцензію, ми досягли важливого рубежу. Це підкреслює наше постійне прагнення застосування новітніх технологій та інновацій і створює основу для підтримки наших клієнтів у галузі цифрових активів», – зазначив головний операційний директор Commerzbank Йорг Олівері дель Кастільо-Шульц.

Що таке Commerzbank

Commerzbank – це банківський концерн Німеччини. Банк заснований 26 лютого 1870 року в Гамбурзі під назвою Commerz-und Discontobank. Сьогодні за обсягом активів (близько 507 млрд євро) банк посідає третє місце у Німеччині та 23-є в Європі.

15,5% акцій банку належить уряду ФРН. Близько 65% акцій перебуває в інституційних інвесторів, найбільшими акціонерами є американські інвестиційні компанії Capital Group Companies (5%), Cerberus Capital Management (5%), BlackRock (3%) та інвестиційний фонд Банку Норвегії (3%), решта 20% в руках приватних (переважно німецьких) інвесторів.

Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Після того як ви купили свої перші біткоїни на біткоїн-біржі або лише збираєтесь...
Ігор Королишин 04 жовтня 2022

Які ще банки у Німеччині зберігають BTC

Ще один банківський гігант із Німеччини Deutsche Bank уклав партнерство зі швейцарською компанією Taurus, щоб запропонувати своїм інституційним клієнтам послуги зі зберігання біткоїнів і криптовалют. Незважаючи на те, що Deutsche Bank раніше висловлював певну обережність щодо BTC, він визнав значущість біткоїна в глобальній економіці.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна MicroStrategy продовжує поповнювати біткоїн-резерви, у бірж знизилися запаси біткоїнів, почали рухатися біткоїни влади Німеччини, Bitmain представив новий майнер, в Австралії запускають черговий біткоїн-фонд, Deutsche Telekom буде видобувати BTC, брати Вінклвосси підтримали кампанію Дональда Трампа. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Нова компанія буде зберігати активи інституціоналів після запуску біткоїн-ETF у Японії. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Навал Равікант назвав головний цифровий актив справжнім засобом заощадження. Володимир Гришенко 21 червня 2024