Кандидат у президенти США пояснив, чому влада боїться Біткоїна

Кандидат у президенти США пояснив, чому влада боїться Біткоїна

Вівек Рамасвамі вважає, що децентралізована природа Біткоїна кидає виклик централізованим фінансовим системам.

Біткоїн є виходом із зруйнованої фінансової архітектури, створеної Федеральною резервною системою США. Про це заявив кандидат у президенти США Вівек Рамасвамі під час подкасту Coin Stories із Наталі Брунелл, передає Bitcoin Magazine.

Під час інтерв'ю Рамасвамі стверджував, що уряд сприймає Біткоїн як потенційну загрозу своєму контролю над грошово-кредитною політикою.

«Почасти їм загрожує існування Біткоїна. Вони не хочуть, щоб у людей ставало більше BTC, тому що це може зробити цей актив популярнішим. Що, своєю чергою, створює загрозу для чинного статусу Федеральної резервної системи США», – заявив він.

На його думку, децентралізована природа Біткоїна кидає виклик централізованим фінансовим системам, спричиняючи занепокоєння серед державних установ. Крім того, Рамасвамі негативно висловився про можливий запуск біткоїн-ETF за заявкою компанії BlackRock, яку назвав «щупальцем уряду». Політик вважає, що гроші, якими вона керує, надходять від урядових структур, які підштовхують їх до прийняття програм, і що це «фарс» – думати, що BlackRock подає заявку на створення цього ETF на основі вільного ринку.

Хто такий Вівек Рамасвамі

Вівек Рамасвамі запустив свою передвиборчу кампанію у квітні 2023 року з гаслом America First 2.0. Він позиціонує себе як інтелектуального консерватора, виступає за посилення національної безпеки, обмеження імміграції та захист американських цінностей. А з певного часу почав підтримувати Біткоїн.

Для того щоб відібрати частину голосів електорату Дональда Трампа і мати хоча б примарні шанси на перемогу на виборах, він зайняв відверто антиукраїнську позицію. Зокрема, Рамасвамі визнає тимчасово окуповані території України російськими, пообіцяв заблокувати вступ України до НАТО, зняти всі санкції з Росії та особисто відвідати Москву в 2025 році.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Хто ще з кандидатів підтримує Біткоїн

На пост президента США претендують одразу три політика із семи, які будують свої кампанії на симпатії представників Біткоїн-спільноти. Це незалежний кандидат Роберт Кеннеді – молодший та кандидат від республіканців Рон ДеСантіс.

У Лугано дозволили сплачувати податки біткоїнами У Лугано дозволили сплачувати податки біткоїнами Для цього використовується швейцарський QR-рахунок, відсканувавши який, можна здійснити платіж, обравши належний мобільний гаманець. Володимир Гришенко 06 грудня 2023
Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Компанія зізналася, що слідкує за діями засновника MicroStrategy Майкла Сейлора. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Компанія спромоглася вийти на IPO і тепер торгується на фондовій біржі Абу-Дабі. Володимир Гришенко 05 грудня 2023