Біржа Blockchain.com залучила $110 млн

Біржа Blockchain.com залучила $110 млн

Вона закрила черговий раунд фінансування, що його очолила інвесткомпанія Kingsway Capital.

Біржа Blockchain.com залучила $110 млн у межах раунду фінансування серії Е. Про це повідомляє The Block.

Раунд фінансування очолила британська інвестиційна компанія Kingsway Capital. Також у ньому брали участь Baillie Gifford, Lakestar, Lightspeed Venture Partners, Coinbase Ventures тощо.

За підсумками раунду директор Kingsway Capital Менні Стотц та партнер Lakestar Ніколя Бранд увійшли до складу ради інвесторів Blockchain.com. Kingsway Capital також очолював інший раунд фінансування Blockchain.com, який було закрито у третьому кварталі минулого року.

За даними Bloomberg, оцінка Blockchain.com становить «менше половини» від $14 млрд. Зазначається, що компанія досягла оцінки $14 млрд у березні 2022 року після залучення нерозкритої суми в межах фінансування серії D.

Про компанію Blockchain.com

Компанія Blockchain.com, спочатку відома як Blockchain.info, заснована в 2011 році Ніколасом Кері. Вона пропонує користувачам можливість купівлі, продажу та зберігання різних цифрових валют, а також надає дані й аналітику щодо ринку біткоїна та криптовалют.

Після краху в 2021 році криптовалютного кредитора Three Arrows Capital, якому компанія надавала кредити, Blockchain.com залишилася з боргами $270 млн. У липні 2022 року компанія звільнила 150 співробітників (25%), закрила аргентинський офіс і скоротила винагороду генерального директора.

Що таке біткоїн-гаманець? Гайд зі зберігання BTC
Що таке біткоїн-гаманець? Гайд зі зберігання BTC
Після того як ви придбаєте біткоїн, вам потрібно буде зберігати його в безпечном...
Bitcoin Magazine 30 березня 2023

Кого ще підтримала Kingsway Capital

Відомо, що інвесткомпанія Kingsway Capital активно підтримує різні стартапи у Біткоїн-індустрії. Зокрема, компанія з Огайо River Financial завдяки британській фірмі закрила раунд фінансування серії B і залучила $35 млн.


Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна MicroStrategy продовжує поповнювати біткоїн-резерви, у бірж знизилися запаси біткоїнів, почали рухатися біткоїни влади Німеччини, Bitmain представив новий майнер, в Австралії запускають черговий біткоїн-фонд, Deutsche Telekom буде видобувати BTC, брати Вінклвосси підтримали кампанію Дональда Трампа. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Нова компанія буде зберігати активи інституціоналів після запуску біткоїн-ETF у Японії. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Навал Равікант назвав головний цифровий актив справжнім засобом заощадження. Володимир Гришенко 21 червня 2024