Біткоїн-компанія River Financial залучила $35 млн інвестицій

Біткоїн-компанія River Financial залучила $35 млн інвестицій

У раунді фінансування Серії B, очолюваному Kingsway Capital, взяли участь також Пітер Тіль із PayPal, Cygni, Goldcrest та Valor Equity Partners.

Біткоїн-компанія з Огайо (США) River Financial у раунді фінансування Серії B, який очолює британська венчурна компанія Kingsway Capital, змогла залучити $35 млн. Про це повідомив Bitcoin Magazine.

Отримані кошти будуть спрямовані на розширення лінійки послуг, інфраструктурні продукти та майнінг.

У раунді також взяли участь відомі інвестори: співзасновник платіжної системи PayPal Пітер Тіль, розробник цифрових стеків Cygni, компанія Goldcrest та венчурний фонд Valor Equity Partners.

CEO River Алекс Лейшман зазначив, що інтерес до Біткоїна почав зростати у представників різного бізнесу, і «це вже не є хайпом» і значною мірою обумовлено інституційним ухваленням.

«Банкрутства та фінансова допомога банкам цього року були тривожним сигналом, що оголює тріщини у традиційній фінансовій системі й нагадує нам, чому біткоїн такий важливий, це безпечний шлях до сильнішої та прозорішої глобальної економіки», – додав він.

Про компанію River Financial

River Financial пропонує низку орієнтованих на Біткоїн сервісів: брокеридж, кастодіальні рішення, майнінг, гаманці й інфраструктурні елементи для взаємодії з Lightning Network.

Показник успішних платежів River у мережі Lightning Network становить 98,7% за середнього розміру $46, тоді як у 2018 році транзакції були невдалими у 48% випадків.

Чи варто майнити біткоїн
Чи варто майнити біткоїн
Перший квартал 2021 року був ідеальним часом для майнерів біткоїна, але на зміну...
Ілля Гольдберг 30 листопада 2022

Переваги LN над платіжними системами

Як показала практика, середня ставка комісії через Lightning Network виявилася майже в тисячу разів нижчою, ніж платіжні системи Mastercard або Visa.

Якщо платіжні системи стягують комісію у розмірі близько 2–3% за транзакцію, то в мережі Lightning вона становить лише 0,0029% від надісланої суми.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Україна впровадить норми MiCA, але поки не змінить статусу Біткоїна, Ledger призупинив випуск Recover, Trezor прозвітував про зростання продажів, розроблено новий протокол другого рівня, поодинокий майнер здобув блок Біткоїна, закривається біржа Hotbit, а на активи Celsius знайшовся покупець. Володимир Гришенко 26 травня 2023
Продаж гаманців Trezor зріс на 900% Продаж гаманців Trezor зріс на 900% Покупці звернули увагу на продукти компанії на тлі негативних новин про її конкурента – Ledger. Володимир Гришенко 26 травня 2023
Курс біткоїна за тиждень: помірна корекція Курс біткоїна за тиждень: помірна корекція Невизначеність щодо перемовин про підняття стелі держборгу США впливає на інвесторів. Дмитро Харьков 26 травня 2023