Гонконзький розробник онлайн-ігор вирішив інвестувати в біткоїн

Гонконзький розробник онлайн-ігор вирішив інвестувати в біткоїн

Керівництво компанії звернулося із запитом до акціонерів про придбання BTC, криптовалют і стейблкоїнів на суму $100 млн.

Гонконзька ігрова компанія Boyaa Interactive у межах стратегії розподілу активів планує інвестувати у біткоїн. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Компанія має намір звернутися до акціонерів з проханням схвалити мандат на придбання біткоїнів, криптовалют і стейблкоїнів на суму $100 млн протягом року.

Придбання здійснюватиметься на основі попиту та пропозиції на відкритому ринку з максимальною премією у розмірі 10% до ринкової ціни. Фінансування здійснюватиметься за допомогою вільних коштів підприємства.

Рада директорів діятиме на свій розсуд щодо обсягу та термінів, здійснюючи закупівлі на ліцензованих торговельних майданчиках. Компанія планує до 30 листопада 2023 року надіслати акціонерам документ з докладним описом особливостей та імовірних придбань.

Про компанію Boyaa Interactive

Компанію Boyaa Interactive засновано у 2004 році. Це китайська компанія, що спеціалізується на розробленні онлайн-ігор, відома своїми картковими та настільними іграми.

З моменту заснування компанія значно розширила свою присутність на міжнародному ринку, пропонуючи ігри різними мовами та залучаючи гравців з усього світу.

У серпні рада директорів компанії затвердила виділення $5 млн на купівлю цифрових активів. Тепер Boyaa Interactive має намір значно розширити інвестиції у цифровий сегмент.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Цифрові активи у геймінг-індустрії

Також стало відомо, що розробник комп'ютерних ігор, компанія Darewise Entertainment, оголосила про залучення $3,5 млн під час попереднього продажу токенів BRC-20. Компанія планує використовувати їх як валюту для метавсесвіту.

Компанія Darewise Entertainment є розробником гри Life Beyond. Це науково-фантастична гра з відкритим світом, в якій гравці намагаються побудувати нову цивілізацію на основі NFT та токенізованої цифрової економіки. Запуск токена Darewise заплановано на початок наступного року.

У Лугано дозволили сплачувати податки біткоїнами У Лугано дозволили сплачувати податки біткоїнами Для цього використовується швейцарський QR-рахунок, відсканувавши який, можна здійснити платіж, обравши належний мобільний гаманець. Володимир Гришенко 06 грудня 2023
Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Компанія зізналася, що слідкує за діями засновника MicroStrategy Майкла Сейлора. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Компанія спромоглася вийти на IPO і тепер торгується на фондовій біржі Абу-Дабі. Володимир Гришенко 05 грудня 2023