Автор гри Life Beyond залучив $3,5 млн за допомогою BRC-20

Автор гри Life Beyond залучив $3,5 млн за допомогою BRC-20

Компанія Darewise Entertainment має намір побудувати свій метавсесвіт на основі протоколу Ordinals.

Розробник комп'ютерних ігор, компанія Darewise Entertainment, оголосила про залучення $3,5 млн під час попереднього продажу токенів BRC-20, які використовуватимуться як валюта для метавсесвіту. Про це повідомляє Decrypt.

Компанія Darewise Entertainment є розробником гри Life Beyond. Це науково-фантастична гра з відкритим світом, в якій гравці намагаються побудувати нову цивілізацію на основі NFT та токенізованої цифрової економіки. Запуск токена Darewise заплановано на початок наступного року, він був розроблений спільно з компанією Horizon Labs.

Заснована у 2018 році компанія Darewise Entertainment має намір побудувати свій метавсесвіт на основі Bitcoin Ordinals. Протокол Ordinals дозволяє користувачам вносити зображення, текст і навіть відеоігри та створювати токени BRC-20.

Що таке BRC-20

BRC-20 – це експериментальний стандарт взаємозамінних токенів у мережі Біткоїна. Він створений розробником під псевдонімом domo на початку березня 2023 року. На відміну від ERC-20, BRC-20 не передбачає використання смарт-контрактів – токени базуються на механізмі протоколу Ordinals.

Токени BRC-20 можуть вільно переміщатися між гаманцями, як і будь-які інші криптоактиви. Комісії за транзакції стягуються у сатоші.

Як отримати біткоїни
Як отримати біткоїни
Є багато простих способів отримати біткоїни: заробити, купити або навіть зайняти...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Що думають розробники

За словами відомого розробника Bitcoin Core Люка Дашра, записи Ordinals перевантажують мемпул Біткоїна. Все це відбувається переважно через записи Ordinals і токени BRC-20, оскільки вони «закодовані вкрай неефективно». Розробник вважає, що це не що інше, як спам-атака та необхідні заходи. Тому він запропонував заборонити Ordinals та BRC-20.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна В Україні знову перепишуть закон про цифрові активи, MicroStrategy нарощує запас BTC, +1 заявка на біткоїн-ETF, складність майнінгу знову зросла, Canaan відновлює роботу в Казахстані, Джек Дорсі підтримав інноваційний майніновий проєкт, Bitfarms закуповується новими «асіками». Володимир Гришенко 01 грудня 2023
ARK Invest активно продає акції Coinbase ARK Invest активно продає акції Coinbase За тиждень компанія Кеті Вуд позбавилася акцій біржі на $15 млн. Володимир Гришенко 01 грудня 2023
Курс біткоїна за тиждень: імпульс від MicroStrategy Курс біткоїна за тиждень: імпульс від MicroStrategy Головний цифровий актив відновив стале зростання на тлі великого попиту від найбільшого корпоративного власника біткоїнів. Дмитро Харьков 01 грудня 2023