Французи воліють інвестувати в нерухомість та біткоїни

Французи воліють інвестувати в нерухомість та біткоїни

Згідно з даними дослідження ОЕСР, понад 9% інвесторів віддають перевагу цифровим активам.

Біткоїн та криптовалюти стали другим за популярністю видом інвестиційних активів серед населення Франції. Про це свідчать дані дослідження Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР), опубліковані 13 листопада фінансовим регулятором Франції, повідомляє Cointelegraph.

За даними дослідження, 9,4% французів мають криптоактиви, при цьому найпопулярніший у країні інвестиційний актив – інвестиційні фонди нерухомості (REIT) – у 10,7% респондентів. Ще 2,8% інвесторів мають NFT-токени.

Під час опитування також було визначено групу «нових інвесторів», які вперше вклали кошти з початку пандемії COVID-19 у березні 2020 року. Це здебільшого чоловіки (64%), які значно молодші за традиційних інвесторів: їхній середній вік становить 36 років проти 51 року в останніх. У цій категорії 54% мають цифрові активи.

Представники наймолодшої групи (вік 18–24 роки) мають відносно низький рівень фінансових знань, вони частіше, ніж традиційні інвестори, давали неправильні відповіді про основи інвестиційної стратегії.

Дослідження проводилося серед 1056 респондентів навесні 2023 року, з ними було проведено інтерв'ю про їхні потреби та мотиви.

Французька Біткоїн-індустрія

У Франції реєстрація є обов'язковою для тих, хто надає послуги зі зберігання, обміну чи торгівлі цифровими валютами. Тим часом працювати на французькому ринку бажають десятки компаній, серед яких біржа Binance.

Для отримання ліцензії у Франції потрібно, щоб компанія була заснована в цій країні та відповідала певним вимогам щодо організації, фінансових ресурсів та ведення бізнесу.

Першою отримала ліцензію регулятора «дочка» французького фінансового конгломерату Societe Generale (GLE) – SG Forge. Також реєстрацію було надано французькому банку CACEIS, який тепер також зможе надавати послуги зі зберігання цифрових валют. Компанія прагнула отримати цей дозвіл з 2021 року.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Регулювання буде посилено

Тим часом умови реєстрації біткоїн-компаній у Франції збираються посилити вже із січня 2024 року. Згідно з новими правилами, фірми, що подають заявки, мають дотримуватися додаткових правил внутрішнього контролю, кібербезпеки та конфлікту інтересів.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна MicroStrategy продовжує поповнювати біткоїн-резерви, у бірж знизилися запаси біткоїнів, почали рухатися біткоїни влади Німеччини, Bitmain представив новий майнер, в Австралії запускають черговий біткоїн-фонд, Deutsche Telekom буде видобувати BTC, брати Вінклвосси підтримали кампанію Дональда Трампа. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Нова компанія буде зберігати активи інституціоналів після запуску біткоїн-ETF у Японії. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Навал Равікант назвав головний цифровий актив справжнім засобом заощадження. Володимир Гришенко 21 червня 2024