Надходження до біткоїн-фондів перевищили $1 млрд

Надходження до біткоїн-фондів перевищили $1 млрд

З початку року обсяг активів під управлінням зріс на 99% і становив $44 млрд.

З початку 2023 року інституційні інвестиційні біткоїн-фонди отримали понад $1 млрд нових надходжень. Про це йдеться у звіті компанії CoinShares, повідомляє Cointelegraph.

Надходження до біткоїн-фондів перевищили $1 млрд
Джерело: CoinShares

AUM (обсяг активів під управлінням) з початку року зріс на 99%. Станом на 10 листопада він становив $44,4 млрд. З початку року надходження оцінили в $1,14 млрд, це третій за величиною річний показник за всю історію.

У пов'язані з біткоїнами продукти вклали $240 млн, тоді як у попередній період сума становила $228,9 млн.

Вплив халвінгу на індустрію

Відновлення інтересу до біткоїна підштовхнуло аналітичні компанії до переоцінки динаміки пропозиції BTC. За даними Glassnode, четвертий халвінг «наближається і є важливою фундаментальною, технічною та філософською віхою для біткоїна». Для інвесторів це також є інтригою з огляду на вражаючий профіль прибутковості в попередніх циклах.

Між тим творець статистичної платформи Look Into Bitcoin Філіп Свіфт звернув увагу на зростання числа великих і дрібних гаманців, додавши, що «такий вигляд має прийняття» біткоїна.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Прогнози експертів

На думку голови ради директорів компанії MicroStrategy Майкла Сейлора, після халвінгу та можливого схвалення Комісією з цінних паперів і бірж США (SEC) спотових біткоїн-фондів попит на BTC подвоїться й у результаті призведе до зростання курсу до $5 млн за монету.

Сьогодні, вважає Сейлор, курс біткоїна перебуває в рівновазі, проте майбутні події сприятимуть його зростанню.

Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Компанія зізналася, що слідкує за діями засновника MicroStrategy Майкла Сейлора. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Компанія спромоглася вийти на IPO і тепер торгується на фондовій біржі Абу-Дабі. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Ексглава Paxful очолив новий P2P-проєкт Ексглава Paxful очолив новий P2P-проєкт Мета Noones – підключити Глобальний Південь до світових фінансових систем за допомогою технології пірингових переказів. Володимир Гришенко 05 грудня 2023