Genesis та Three Arrows Capital уклали мирову угоду

Genesis та Three Arrows Capital уклали мирову угоду

Суму претензій було зменшено з $1,2 млрд до $33 млн

Збанкрутілий криптовалютний кредитор Genesis погодився задовольнити претензії збанкрутілого хедж-фонду Three Arrows Capital (3AC) на $1 млрд, виплативши всього $33 млн. Про це повідомляє CoinDesk.

Угода, викладена у заяві від 9 листопада, стала результатом «широких переговорів» між сторонами, і Genesis просить суд Нью-Йорка у справах банкрутства дати добро на врегулювання претензій.

Згідно із судовими документами, Genesis уклав угоду з ліквідатором 3AC Teneo. У результаті суму претензій було знижено з $1 млрд до $33 млн.

Раніше Genesis також висунула претензії до 3AC на суму $1,2 млрд. У заяві, поданій минулого тижня, назвала хедж-фонд одним зі своїх «найбільших позичальників у період з 2020 по 2022 рік і до його краху». Слухання щодо запропонованого врегулювання призначено на 30 листопада.

Про бізнес Genesis

Компанія Genesis надавала позички у цифрових активах клієнтам із різних країн. Однак недостатній обсяг резервів, використання низьколіквідних коїнів та надмірна концентрація ризиків призвели до фінансових проблем.

Genesis також була тісно пов'язана з фінансовими операціями з неплатоспроможним хедж-фондом Three Arrows Capital і біржею-банкрутом FTX. Відповідно, обсяг її зобов'язань не відповідає наявним резервам.

Внаслідок неспроможності компанії постраждали 100 000 кредиторів, а загальний обсяг її зобов'язань, за різними оцінками, становить від $1 млрд до $10 млрд. 20 січня Genesis оголосила себе банкрутом.

Як не втратити ваші біткоїни
Як не втратити ваші біткоїни
Біткоїн-індустрія може бути небезпечною для недосвідчених користувачів. Розберем...
Ігор Королишин 25 листопада 2022

Крах Three Arrows Capital

Three Arrows Capital був одним із найвідоміших хедж-фондів, що проіснував майже 10 років. Під час початку кризи 2022 року фонд зробив кілька невдалих інвестицій, що призвело до сумних наслідків. Минулого місяця у Сінгапурі заарештували співзасновника 3AC Су Чжу під час спроби залишити країну.

На Кріштіану Роналду подали до суду через рекламу Binance На Кріштіану Роналду подали до суду через рекламу Binance Футболіста звинуватили у тому, що він просував незареєстровані цінні папери у координації з торговельним майданчиком. Володимир Гришенко 29 листопада 2023
Швидкість обігу BTC опустилася до історично низького рівня Швидкість обігу BTC опустилася до історично низького рівня Інвестори воліють зберігати свої біткоїни, ніж торгувати ними. Володимир Гришенко 29 листопада 2023
Помер один із головних критиків Біткоїна Помер один із головних критиків Біткоїна Чарлі Мангеру було 99 років, і протягом усього свого життя він дотримувався виключно традиційних підходів до інвестування. Дмитро Харьков 29 листопада 2023