Число BTC-гаманців, що зберігають від $1 млн, потроїлося

Число BTC-гаманців, що зберігають від $1 млн, потроїлося

Власниками таких адрес є зазвичай біржі або великі фінансові організації.

Кількість адрес, на яких зберігається понад $1 млн у біткоїнах, цього року збільшилася більш ніж утричі. Про це свідчать дані BitInfoCharts, повідомляє Cointelegraph.

Так, кількість адрес, на яких зберігається понад $1 млн у BTC, збільшилася з 23 795 (станом на 1 січня 2023 року) до 81 925. Таким чином, за 11 місяців зростання становило 237%.

Гаманці-мільйонери не обов'язково належать якимось конкретним користувачам. Багатьма з них володіють біржі та різні великі компанії.

Дані Glassnode показують, що кількість адрес, на яких зберігається понад $1 млн у BTC, досягла максимуму під час піку останнього «бичачого» ринку в листопаді 2021 року та становила рекордні 112 573 адреси 9 листопада 2021 року, за день до того, як 10 листопада 2021 року біткоїн досяг свого історичного максимуму в $69 000.

При цьому кількість гаманців з балансом не менше ніж 1 BTC від початку року збільшилася незначно. Наразі налічується 1 018 015 таких адрес, що на 4% більше, ніж 978 197 станом на 1 січня.

Скільки у світі біткоїн-мільйонерів

У вересні аналітична компанія Henley & Partners надала дані, згідно з якими у світі налічувалося понад 40 000 осіб, активи в біткоінах яких перевищували $1 млн. При цьому шестеро з них є біткоїн-мільярдерами.

Так, у списку згадуються засновник і генеральний директор Digital Currency Group Баррі Сілберт, співзасновники Gemini Кемерон і Тайлер Вінклвосси, генеральний директор Binance Чанпенг Чжао, генеральний директор Coinbase Брайан Армстронг і виконавчий директор MicroStrategy Майкл Сейлор.

Під час кризи 2022 року кількість адрес, на яких зберігається сума, еквівалентна більш ніж $1 млн, скоротилася приблизно на 80 000. У грудні 2022 року Forbes повідомив, що багато великих гравців галузі втратили понад $116 млрд внаслідок банкрутства бірж та ведмежого ринку.

Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Після того як ви купили свої перші біткоїни на біткоїн-біржі або лише збираєтесь...
Ігор Королишин 04 жовтня 2022

Хто є найбільшим власником біткоїнів

Близько 15% видобутих біткоїнів знаходяться на зберіганні у різних організацій та у фізичних користувачів. Перше місце серед власників монет посідає Сатоші Накамото – таємничий творець Біткоїна. За наявними даними, він зберігає 1,1 млн BTC ($29,5 млрд). Також у топ входять компанія Grayscale, біржі Binance та Bitfinex, уряд США, компанії MicroStrategy та Block One, а також близнюки Тайлер і Кемерон Вінклвоси.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна MicroStrategy продовжує поповнювати біткоїн-резерви, у бірж знизилися запаси біткоїнів, почали рухатися біткоїни влади Німеччини, Bitmain представив новий майнер, в Австралії запускають черговий біткоїн-фонд, Deutsche Telekom буде видобувати BTC, брати Вінклвосси підтримали кампанію Дональда Трампа. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Нова компанія буде зберігати активи інституціоналів після запуску біткоїн-ETF у Японії. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Навал Равікант назвав головний цифровий актив справжнім засобом заощадження. Володимир Гришенко 21 червня 2024