Число BTC-гаманців, що зберігають від $1 млн, потроїлося

Число BTC-гаманців, що зберігають від $1 млн, потроїлося

Власниками таких адрес є зазвичай біржі або великі фінансові організації.

Кількість адрес, на яких зберігається понад $1 млн у біткоїнах, цього року збільшилася більш ніж утричі. Про це свідчать дані BitInfoCharts, повідомляє Cointelegraph.

Так, кількість адрес, на яких зберігається понад $1 млн у BTC, збільшилася з 23 795 (станом на 1 січня 2023 року) до 81 925. Таким чином, за 11 місяців зростання становило 237%.

Гаманці-мільйонери не обов'язково належать якимось конкретним користувачам. Багатьма з них володіють біржі та різні великі компанії.

Дані Glassnode показують, що кількість адрес, на яких зберігається понад $1 млн у BTC, досягла максимуму під час піку останнього «бичачого» ринку в листопаді 2021 року та становила рекордні 112 573 адреси 9 листопада 2021 року, за день до того, як 10 листопада 2021 року біткоїн досяг свого історичного максимуму в $69 000.

При цьому кількість гаманців з балансом не менше ніж 1 BTC від початку року збільшилася незначно. Наразі налічується 1 018 015 таких адрес, що на 4% більше, ніж 978 197 станом на 1 січня.

Скільки у світі біткоїн-мільйонерів

У вересні аналітична компанія Henley & Partners надала дані, згідно з якими у світі налічувалося понад 40 000 осіб, активи в біткоінах яких перевищували $1 млн. При цьому шестеро з них є біткоїн-мільярдерами.

Так, у списку згадуються засновник і генеральний директор Digital Currency Group Баррі Сілберт, співзасновники Gemini Кемерон і Тайлер Вінклвосси, генеральний директор Binance Чанпенг Чжао, генеральний директор Coinbase Брайан Армстронг і виконавчий директор MicroStrategy Майкл Сейлор.

Під час кризи 2022 року кількість адрес, на яких зберігається сума, еквівалентна більш ніж $1 млн, скоротилася приблизно на 80 000. У грудні 2022 року Forbes повідомив, що багато великих гравців галузі втратили понад $116 млрд внаслідок банкрутства бірж та ведмежого ринку.

Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Після того як ви купили свої перші біткоїни на біткоїн-біржі або лише збираєтесь...
Ігор Королишин 04 жовтня 2022

Хто є найбільшим власником біткоїнів

Близько 15% видобутих біткоїнів знаходяться на зберіганні у різних організацій та у фізичних користувачів. Перше місце серед власників монет посідає Сатоші Накамото – таємничий творець Біткоїна. За наявними даними, він зберігає 1,1 млн BTC ($29,5 млрд). Також у топ входять компанія Grayscale, біржі Binance та Bitfinex, уряд США, компанії MicroStrategy та Block One, а також близнюки Тайлер і Кемерон Вінклвоси.

На Кріштіану Роналду подали до суду через рекламу Binance На Кріштіану Роналду подали до суду через рекламу Binance Футболіста звинуватили у тому, що він просував незареєстровані цінні папери у координації з торговельним майданчиком. Володимир Гришенко 29 листопада 2023
Швидкість обігу BTC опустилася до історично низького рівня Швидкість обігу BTC опустилася до історично низького рівня Інвестори воліють зберігати свої біткоїни, ніж торгувати ними. Володимир Гришенко 29 листопада 2023
Помер один із головних критиків Біткоїна Помер один із головних критиків Біткоїна Чарлі Мангеру було 99 років, і протягом усього свого життя він дотримувався виключно традиційних підходів до інвестування. Дмитро Харьков 29 листопада 2023