SEC знову розгляне заявки на спотові біткоїн-ETF

SEC знову розгляне заявки на спотові біткоїн-ETF

Учасники ринку очікують на схвалення деяких з таких заявок уже найближчим часом.

У період з 9 по 17 листопада Комісія з цінних паперів та бірж (SEC) може розглянути відразу 12 заявок на спотові біткоїн-ETF. Про це повідомляє Bitcoinist.

Проте теоретично SEC ще має час до 10 січня для того, щоб схвалити ці заявки. Аналітик Джеймс Сейффарт з Bloomberg Intelligence прогнозує, що ймовірність їх схвалення до 10 січня 2024 року становить 90%.

SEC раніше вже переносила розгляд заявок на біткоїн-ETF від таких компаній, як BlackRock і Fidelity, а поточний період для всіх 12 ETF закінчується 17 листопада. Попри оптимізм, фінансовий юрист Скотт Джонссон підкреслює складність процесу затвердження, зазначаючи, що навіть якщо схвалення відбудеться найближчим часом, до запуску ETF все одно можуть пройти тижні або місяці.

Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Спотові біткоїн-ETF призначені для відстеження ціни біткоїна, зі зберіганням акт...
Bitcoin Magazine 10 серпня 2023

Перемовини SEC та Grayscale Invetsments

Комісія з цінних паперів і бірж (SEC) розпочала переговори з компанією Grayscale Investments щодо її заявки на перетворення свого флагманського фонду в спотовий біржовий фонд (ETF). Цей крок слідував за рішенням суду в серпні, коли судді Апеляційного суду округу Колумбія зобов'язали SEC переглянути заявку Grayscale на створення спотового біткоїн-біржового ETF.

Голова SEC Гері Генслер під час слухань у банківському комітеті Сенату у вересні зазначив, що агентство все ще переглядає рішення суду. Grayscale подала нову заявку ще до того, як суд виніс офіційне рішення. Генслер підкреслив, що SEC використовує «перевірений часом процес», який передбачає, що Відділ корпоративних фінансів надає зворотний зв'язок, а Відділ торгівлі та ринків розглядає заявки.

Динаміка курсу

Останніми тижнями біткоїн продовжує оновлювати максимуми цього року. Напередодні головний цифровий актив наближався до $37 000 та зараз торгується по $36 600. Інвестори очікують на схвалення заявок на спотові біткоїн-ETF, а також на традиційне зростання ринку після халвінгу.

Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Компанія зізналася, що слідкує за діями засновника MicroStrategy Майкла Сейлора. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Компанія спромоглася вийти на IPO і тепер торгується на фондовій біржі Абу-Дабі. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Ексглава Paxful очолив новий P2P-проєкт Ексглава Paxful очолив новий P2P-проєкт Мета Noones – підключити Глобальний Південь до світових фінансових систем за допомогою технології пірингових переказів. Володимир Гришенко 05 грудня 2023