SEC знову розгляне заявки на спотові біткоїн-ETF

SEC знову розгляне заявки на спотові біткоїн-ETF

Учасники ринку очікують на схвалення деяких з таких заявок уже найближчим часом.

У період з 9 по 17 листопада Комісія з цінних паперів та бірж (SEC) може розглянути відразу 12 заявок на спотові біткоїн-ETF. Про це повідомляє Bitcoinist.

Проте теоретично SEC ще має час до 10 січня для того, щоб схвалити ці заявки. Аналітик Джеймс Сейффарт з Bloomberg Intelligence прогнозує, що ймовірність їх схвалення до 10 січня 2024 року становить 90%.

SEC раніше вже переносила розгляд заявок на біткоїн-ETF від таких компаній, як BlackRock і Fidelity, а поточний період для всіх 12 ETF закінчується 17 листопада. Попри оптимізм, фінансовий юрист Скотт Джонссон підкреслює складність процесу затвердження, зазначаючи, що навіть якщо схвалення відбудеться найближчим часом, до запуску ETF все одно можуть пройти тижні або місяці.

Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Спотові біткоїн-ETF призначені для відстеження ціни біткоїна, зі зберіганням акт...
Bitcoin Magazine 10 серпня 2023

Перемовини SEC та Grayscale Invetsments

Комісія з цінних паперів і бірж (SEC) розпочала переговори з компанією Grayscale Investments щодо її заявки на перетворення свого флагманського фонду в спотовий біржовий фонд (ETF). Цей крок слідував за рішенням суду в серпні, коли судді Апеляційного суду округу Колумбія зобов'язали SEC переглянути заявку Grayscale на створення спотового біткоїн-біржового ETF.

Голова SEC Гері Генслер під час слухань у банківському комітеті Сенату у вересні зазначив, що агентство все ще переглядає рішення суду. Grayscale подала нову заявку ще до того, як суд виніс офіційне рішення. Генслер підкреслив, що SEC використовує «перевірений часом процес», який передбачає, що Відділ корпоративних фінансів надає зворотний зв'язок, а Відділ торгівлі та ринків розглядає заявки.

Динаміка курсу

Останніми тижнями біткоїн продовжує оновлювати максимуми цього року. Напередодні головний цифровий актив наближався до $37 000 та зараз торгується по $36 600. Інвестори очікують на схвалення заявок на спотові біткоїн-ETF, а також на традиційне зростання ринку після халвінгу.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024