Доступна пропозиція BTC досягла мінімуму

Доступна пропозиція BTC досягла мінімуму

«Бичача» переконаність довгострокових власників призвела до того, що інвестори акумулювали 92% здобутих монет.

Біткоїн перебуває в стадії накопичення, а його доступна пропозиція досягла нового історичного мінімуму. Відповідні дані надає сервіс Glassnode, пише Cointelegraph.

Згідно зі звітом, збільшується обсяг неліквідної пропозиції біткоїна та кількість його довгострокових власників.

«Нагромадження біткоїнів більшістю груп інвесторів і «бичача» переконаність довгострокових власників призвели до того, що інвестори поглинули 92% видобутих монет», – йдеться в аналізі Glassnode.

Завдяки тому, що дрібніші організації накопичують видобуток біткоїна, співвідношення довгострокових власників та короткострокових власників досягло нових максимумів, чого не спостерігалося з липня 2023 року. На додаток до солідного співвідношення довгострокових власників пропозиція короткострокових власників скоротилася до рекордного мінімуму.

Сукупність цих факторів призводить до скорочення пропозиції BTC, доступної для покупки, що, можливо, допомагає утримувати ціну біткоїна вище за $34 000 і забезпечує сильну підтримку вище за $30 000.

Сигнали для бичачого ринку

Для того щоб запустити наступну хвилю бичачого імпульсу, знадобиться прорив вище за позначку в $36 000. Неліквідні монети, враховуючи обмежену пропозицію біткоїна, зазвичай є бичачим індикатором ринку. Обсяг неліквідної пропозиції біткоїна продовжує щомісяця збільшуватись протягом року. Чистий приріст неліквідних біткоїнів становить 71 000 BTC на місяць.

Зростаюча довіра до біткоїна на тлі скорочення пропозиції не обмежується лише дрібними організаціями. Майже всі групи населення збільшують свої запаси біткоїна протягом останнього року.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Сплеск нових BTC-адрес

На майбутні цінові зміни може вказувати і сплеск нових біткоїн-адрес. За один день 5 листопада у мережі Біткоїна було створено понад 700 000 нових адрес, що підтверджує очікування багатьох експертів чергового параболічного зльоту.

Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Компанія зізналася, що слідкує за діями засновника MicroStrategy Майкла Сейлора. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Компанія спромоглася вийти на IPO і тепер торгується на фондовій біржі Абу-Дабі. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Ексглава Paxful очолив новий P2P-проєкт Ексглава Paxful очолив новий P2P-проєкт Мета Noones – підключити Глобальний Південь до світових фінансових систем за допомогою технології пірингових переказів. Володимир Гришенко 05 грудня 2023