У мережі Біткоїна за день створили 700 000 нових адрес

У мережі Біткоїна за день створили 700 000 нових адрес

На думку аналітиків, сплеск нових біткоїн-адрес може вказувати на майбутні цінові зміни.

За один день 5 листопада у мережі Біткоїна було створено понад 700 000 нових адрес, що підтверджує очікування чергового параболічного зльоту. Про це написав аналітик Алі Мартінес на своїй сторінці у соцмережі X (Twitter).

За його словами, слід звернути увагу на цю подію, оскільки це може вказувати на майбутні цінові зміни. Згідно з графіком Glassnode, з 8 серпня до теперішнього часу і ціна біткоїна, і кількість нових адрес мають висхідний тренд, незважаючи на відмінності в траєкторії їхнього зростання, проте простежується взаємозв'язок.

У той час як кількість нових адрес різко зросла з приблизно 380 000 22 жовтня до приблизно 560 000 25 жовтня, ціна біткоїна продемонструвала такий самий різкий стрибок з $30 000 22 жовтня до $34 500 25 жовтня. Поточний рекорд за кількістю адрес збігається з показниками курсу $35 070.

Хоча не можна стверджувати, що всі ці нові адреси означають купівлю монет, вони свідчать про зростання оптимізму на ринку. З появою нових учасників існує можливість, що вони приєднаються до інших власників BTC, що може сприяти зростанню ціни.

З чим може бути пов'язане зростання кількості нових адрес

Зростання числа нових адрес у мережі Біткоїна часто інтерпретується як показник збільшення інтересу й участі нових користувачів у мережі. Кожна нова адреса може сигналізувати про залучення нового учасника або створення нового гаманця, що є ознакою розширення користувацької бази та збільшення загального обсягу використання. Це також може відображати підвищений інтерес до цієї системи як засобу збереження вартості, засобу обміну або як до інвестиційного активу. Більша кількість унікальних адрес вказує на те, що мережа стає більш децентралізованою, з безліччю різних точок взаємодії та зростаючою анонімністю транзакцій.

Крім того, збільшення кількості активних адрес може корелювати зі зростанням мережної активності і, потенційно, з підвищенням вартості активу на ринку через зростаючий попит. У той час як не кожна адреса активно використовуватиметься для транзакцій, їхнє кількісне зростання підтримує уявлення про те, що мережа розширюється і стає більш стійкою за рахунок збільшення кількості точок розподілу. Це може стимулювати інновації та розроблення в екосистемі, оскільки розробники прагнуть покращити масштабованість, пропускну здатність і зручність використання, щоб обслуговувати зростаючу спільноту.

Що таке засіб заощадження? Детальний гайд
Що таке засіб заощадження? Детальний гайд
Дізнайтеся про ключові аспекти засобу заощадження та важливу роль, яку він відіг...
Bitcoin Magazine 03 травня 2023

Попередній приріст адрес

Минулого разу найсильніший щоденний приріст нових адрес за останні п'ять років був зафіксований 9 вересня. Так, того дня було створено 717 331 нову адресу BTC.


У Лугано дозволили сплачувати податки біткоїнами У Лугано дозволили сплачувати податки біткоїнами Для цього використовується швейцарський QR-рахунок, відсканувавши який, можна здійснити платіж, обравши належний мобільний гаманець. Володимир Гришенко 06 грудня 2023
Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Компанія зізналася, що слідкує за діями засновника MicroStrategy Майкла Сейлора. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Компанія спромоглася вийти на IPO і тепер торгується на фондовій біржі Абу-Дабі. Володимир Гришенко 05 грудня 2023