У мережі зафіксували сплеск нових BTC-адрес

У мережі зафіксували сплеск нових BTC-адрес

Те, що відбувається, свідчить про приплив нових інвесторів, які бажають скористатися ведмежим трендом.

У мережі Біткоїна 9 вересня зафіксували найсильніший приріст нових щоденних адрес за останні п'ять років. Про це повідомив аналітик Алі Мартінес на своїй сторінці в соцмережі X (Twitter), посилаючись на дані сервісу Glassnode.

«9 вересня було створено 717 331 нову адресу BTC – найвищий показник за п'ять років! Лише 14 грудня 2017 року ми спостерігали більший сплеск – 800 180 нових біткоїн-адрес», – написав Мартінес.

Сплеск числа нових адрес вказує на зростаючий приплив нових інвесторів, які прагнуть скористатися можливістю, що відкрилася в результаті останнього падіння цін, і стратегічно накопичують запаси BTC. Такий приплив, імовірно, свідчить про те, що інтерес до біткоїна залишається високим, оскільки люди прагнуть використати його довгостроковий потенціал, попри короткострокову волатильність ринку.

Останніми тижнями курс біткоїна продовжує знижуватися. Ведмежий тренд розвивається на тлі невизначеності на ринку, викликаної відкладеними заявками на створення біржового фонду (ETF), посиленням контролю з боку регуляційних органів та зміцненням долара США.

Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Транзакції BTC складаються з трьох частин: суми транзакції, адреси, з якої були ...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Скільки ненульових BTC-адрес у мережі

У липні кількість ненульових біткоїн-адрес досягла 47 676 654. Ненульові адреси є адресами, які обов'язково повинні мати невитрачені UTXO.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна MicroStrategy продовжує поповнювати біткоїн-резерви, у бірж знизилися запаси біткоїнів, почали рухатися біткоїни влади Німеччини, Bitmain представив новий майнер, в Австралії запускають черговий біткоїн-фонд, Deutsche Telekom буде видобувати BTC, брати Вінклвосси підтримали кампанію Дональда Трампа. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Нова компанія буде зберігати активи інституціоналів після запуску біткоїн-ETF у Японії. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Навал Равікант назвав головний цифровий актив справжнім засобом заощадження. Володимир Гришенко 21 червня 2024