У мережі зафіксували сплеск нових BTC-адрес

У мережі зафіксували сплеск нових BTC-адрес

Те, що відбувається, свідчить про приплив нових інвесторів, які бажають скористатися ведмежим трендом.

У мережі Біткоїна 9 вересня зафіксували найсильніший приріст нових щоденних адрес за останні п'ять років. Про це повідомив аналітик Алі Мартінес на своїй сторінці в соцмережі X (Twitter), посилаючись на дані сервісу Glassnode.

«9 вересня було створено 717 331 нову адресу BTC – найвищий показник за п'ять років! Лише 14 грудня 2017 року ми спостерігали більший сплеск – 800 180 нових біткоїн-адрес», – написав Мартінес.

Сплеск числа нових адрес вказує на зростаючий приплив нових інвесторів, які прагнуть скористатися можливістю, що відкрилася в результаті останнього падіння цін, і стратегічно накопичують запаси BTC. Такий приплив, імовірно, свідчить про те, що інтерес до біткоїна залишається високим, оскільки люди прагнуть використати його довгостроковий потенціал, попри короткострокову волатильність ринку.

Останніми тижнями курс біткоїна продовжує знижуватися. Ведмежий тренд розвивається на тлі невизначеності на ринку, викликаної відкладеними заявками на створення біржового фонду (ETF), посиленням контролю з боку регуляційних органів та зміцненням долара США.

Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Транзакції BTC складаються з трьох частин: суми транзакції, адреси, з якої були ...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Скільки ненульових BTC-адрес у мережі

У липні кількість ненульових біткоїн-адрес досягла 47 676 654. Ненульові адреси є адресами, які обов'язково повинні мати невитрачені UTXO.

Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції Запропонований законопроєкт має «захистити від маніпуляцій та шахрайства» на ринку. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн у Китаї стає дедалі легальнішим, SEC продовжує відкладати заявки на біткоїн-ETF, MicroStrategy нарощує запаси BTC, Human Rights Foundation роздасть гранти, майнери видобули «зламаний» блок, в Україні правоохоронців навчатимуть шукати цифрові активи, у Coinbase виявили майже 1 млн BTC. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію Інакше майнінгові компанії обіцяють остаточно згорнути свою діяльність. Володимир Гришенко 29 вересня 2023