У мережі Біткоїна зростає кількість ненульових адрес

У мережі Біткоїна зростає кількість ненульових адрес

За даними блокчейн-агрегаторів, їхня кількість досягла 47 672 011.

Кількість ненульових адрес у мережі Біткоїна досягла чергового максимуму. Відповідні дані надав у п'ятницю, 21 липня, аналітичний сервіс Glassnode.

«Кількість ненульових адрес Біткоїна щойно досягла позначки 47 676 654. Попередній показник, що дорівнює 47 672 011, було відзначено 20 липня 2023 року», – йдеться у повідомленні аналітичного сервісу.

Ненульові адреси – це адреси, на які було відправлено більше коштів, ніж було витрачено. Іншими словами, ці адреси обов'язково повинні мати невитрачені UTXO.

Створення адреси з нульовим балансом можливе у разі створення нового гаманця або створення нової адреси для приймання коштів. Вони корисні для поліпшення конфіденційності, оскільки кожного разу, коли користувач генерує нову адресу для приймання коштів, це ускладнює аналіз його фінансових операцій. Але варто пам'ятати, що з часом, коли за участю цих адрес проводитимуться транзакції, їхній статус «нульової» адреси буде втрачено.

Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Після того як ви купили свої перші біткоїни на біткоїн-біржі або лише збираєтесь...
Ігор Королишин 04 жовтня 2022

Ходлери продовжують накопичувати

Тим часом загальні резерви довгострокових власників монет досягли 14,47 млн BTC з 19,42 млн BTC, добутих на цей момент. Так, за останні 602 дні вони накопичили додатково понад 1 млн монет.

У Фінляндії обігріватимуть будинки теплом від майнінгу У Фінляндії обігріватимуть будинки теплом від майнінгу Для реалізації ініціативи Hashlabs Mining збирається використовувати пристрої ASIC WhatsMiner M63S. Володимир Гришенко 23 квітня 2024
Grayscale хоче запустити біткоїн-фонд із найнижчою комісією Grayscale хоче запустити біткоїн-фонд із найнижчою комісією Компанія передасть новому фонду 10% активів під управлінням GBTC, які оцінюються у майже $20 млрд. Володимир Гришенко 23 квітня 2024
Оновлено дані по виплатах жертвам Mt. Gox Оновлено дані по виплатах жертвам Mt. Gox Кошти надходять на банківські рахунки користувачів через місяць після оновлення таблиці. Володимир Гришенко 23 квітня 2024