Ходлери накопичили 14,5 млн BTC

Ходлери накопичили 14,5 млн BTC

Домінування довгострокових власників монет стало зростає.

Сукупні резерви довгострокових власників монет досягли 14,47 млн BTC з 19,42 млн BTC, що видобуті на цей момент. Про це повідомляє Glassnode.

Ходлери накопичили додатково 1,01 млн монет протягом останніх 602 днів, що свідчить про активне акумулювання коїнів під час ведмежого ринку та на виході з нього. Таким чином, довгострокові власники володіють близько 75% від сукупної пропозиції біткоїнів у обігу.

Ходлери накопичили 14,5 млн BTC
Акумулювання монет ходлерами. Джерело: Glassnode.

Натомість довгострокові власники розпродавали монети у 2021 році при наближенні до історичного максимуму та декілька разів після цього на локальних цінових піках. Поточну фазу аналітики Glassnode визначають як поступове накопичення.

Класифікація довгострокових власників

Glassnode використовує рубіж у 155 днів для розмежування коротко- та довгострокових власників монет. Відповідно, якщо монети не переміщувалися з конкретної адреси протягом цього терміну, вони вважаються такими, що належать довгостроковим власникам.

Така класифікація історично довела свою ефективність, адже короткострокові власники зазвичай визначають основні рівні опору й підтримки на ринку біткоїна, а довгострокові забезпечують стале зростання ціни активу.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Неліквідна пропозиція

Зростання ролі ходлерів на ринку також призводить до збільшення неліквідної пропозиції на ринку, де більша частина монет не бере участі у транзакціях. Неліквідна пропозиція зросла на 194 500 протягом червня, що є одним із найбільших показників у історії біткоїна.

У Bernstein радять купити акції кількох майнінгових компаній У Bernstein радять купити акції кількох майнінгових компаній Riot Platforms і CleanSpark ймовірно зможуть швидко адаптуватися до умов ринку після халвінгу. Володимир Гришенко 17 квітня 2024
На біржах можуть закінчитися біткоїни На біржах можуть закінчитися біткоїни Резерви торгових майданчиків наразі становлять 2 млн ВТС. Володимир Гришенко 17 квітня 2024
Павло Дуров розповів про свої біткоїни Павло Дуров розповів про свої біткоїни Засновник месенджера Telegram Павло Дуров розповів про свої біткоїни в інтерв’ю журналісту Такеру Карлсону. Володимир Гришенко 17 квітня 2024