Ходлери накопичили 14,5 млн BTC

Ходлери накопичили 14,5 млн BTC

Домінування довгострокових власників монет стало зростає.

Сукупні резерви довгострокових власників монет досягли 14,47 млн BTC з 19,42 млн BTC, що видобуті на цей момент. Про це повідомляє Glassnode.

Ходлери накопичили додатково 1,01 млн монет протягом останніх 602 днів, що свідчить про активне акумулювання коїнів під час ведмежого ринку та на виході з нього. Таким чином, довгострокові власники володіють близько 75% від сукупної пропозиції біткоїнів у обігу.

Ходлери накопичили 14,5 млн BTC
Акумулювання монет ходлерами. Джерело: Glassnode.

Натомість довгострокові власники розпродавали монети у 2021 році при наближенні до історичного максимуму та декілька разів після цього на локальних цінових піках. Поточну фазу аналітики Glassnode визначають як поступове накопичення.

Класифікація довгострокових власників

Glassnode використовує рубіж у 155 днів для розмежування коротко- та довгострокових власників монет. Відповідно, якщо монети не переміщувалися з конкретної адреси протягом цього терміну, вони вважаються такими, що належать довгостроковим власникам.

Така класифікація історично довела свою ефективність, адже короткострокові власники зазвичай визначають основні рівні опору й підтримки на ринку біткоїна, а довгострокові забезпечують стале зростання ціни активу.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Неліквідна пропозиція

Зростання ролі ходлерів на ринку також призводить до збільшення неліквідної пропозиції на ринку, де більша частина монет не бере участі у транзакціях. Неліквідна пропозиція зросла на 194 500 протягом червня, що є одним із найбільших показників у історії біткоїна.

MicroStrategy купила ще 5445 BTC MicroStrategy купила ще 5445 BTC Купівля біткоїнів коштувала компанії $147 млн. Володимир Гришенко 25 вересня 2023
Українських правоохоронців навчають відстежувати цифрові активи Українських правоохоронців навчають відстежувати цифрові активи IRS спільно з компаніями CipherTrace та BlockTrace провели другий раунд навчання. Володимир Гришенко 25 вересня 2023
В Африці біткоїном користуються частіше, ніж у США та Європі В Африці біткоїном користуються частіше, ніж у США та Європі За рік через регіон пройшло близько $117 млрд у біткоїнах і криптовалютах. Володимир Гришенко 25 вересня 2023