Ходлери активно накопичують біткоїни

Ходлери активно накопичують біткоїни

Неліквідна пропозиція біткоїна останнім часом рекордно зростає.

Неліквідна пропозиція біткоїна протягом червня 2023 року зросла на 194 500 BTC, що відповідає одному з найвищих рівнів за останній рік. Про це свідчать дані Glassnode.

Ходлери – це основна категорія власників монет, що сприяють збільшенню неліквідної пропозиції біткоїнів. Вони використовують поточну ситуацію для активного накопичення власних резервів за порівняно невисокими цінами.

Ходлери активно накопичують біткоїни
Динаміка неліквідної пропозиції BTC. Джерело: Glassnode.

Більші темпи накопичення спостерігалися лише у період листопада-грудня минулого року, коли ціна біткоїна досягла локального мінімуму. Зниження ліквідної пропозиції сприяє зростанню ціни активу.

Як вимірюється неліквідна пропозиція

Glassnode класифікує всю пропозицію біткоїна на три категорії: неліквідну (L 0,75). L вимірює частку монет, що переводиться на адреси, які не контролюються конкретним власником.

Тобто для ходлера, який жодного разу не витрачав біткоїни, L = 0, а для того, хто мав, але вже продав чи витратив усі біткоїни, L = 1. Наразі 78% від загальної пропозиції біткоїнів є неліквідною.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Домінування ходлерів

Домінування ходлерів на ринку біткоїна зростає у всіх основних категоріях. 68% монет не переміщувалися у мережі щонайменше рік, 55% – два роки та 40% – три роки. Всі ці показники стабільно зростають останніми місяцями.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Німеччина розпродала всі свої біткоїни, а Metaplanet докупила ще, рішення з нульовим розголошенням адаптували до блокчейну Біткоїна, Крейг Райт визнав, що він не Сатоші Накамото, кити збільшують BTC-запаси. Володимир Гришенко 19 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Головний цифровий актив демонструє позитивний тренд, попри розподіл монет клієнтам біржі Mt. Gox. Дмитро Харьков 19 липня 2024
Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Близнюки пожертвували $1 млн у біткоїнах на кампанію Джона Дітона, який має намір стати сенатором США від штату Массачусетс. Володимир Гришенко 19 липня 2024