Ходлери активно накопичують біткоїни

Ходлери активно накопичують біткоїни

Неліквідна пропозиція біткоїна останнім часом рекордно зростає.

Неліквідна пропозиція біткоїна протягом червня 2023 року зросла на 194 500 BTC, що відповідає одному з найвищих рівнів за останній рік. Про це свідчать дані Glassnode.

Ходлери – це основна категорія власників монет, що сприяють збільшенню неліквідної пропозиції біткоїнів. Вони використовують поточну ситуацію для активного накопичення власних резервів за порівняно невисокими цінами.

Ходлери активно накопичують біткоїни
Динаміка неліквідної пропозиції BTC. Джерело: Glassnode.

Більші темпи накопичення спостерігалися лише у період листопада-грудня минулого року, коли ціна біткоїна досягла локального мінімуму. Зниження ліквідної пропозиції сприяє зростанню ціни активу.

Як вимірюється неліквідна пропозиція

Glassnode класифікує всю пропозицію біткоїна на три категорії: неліквідну (L 0,75). L вимірює частку монет, що переводиться на адреси, які не контролюються конкретним власником.

Тобто для ходлера, який жодного разу не витрачав біткоїни, L = 0, а для того, хто мав, але вже продав чи витратив усі біткоїни, L = 1. Наразі 78% від загальної пропозиції біткоїнів є неліквідною.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Домінування ходлерів

Домінування ходлерів на ринку біткоїна зростає у всіх основних категоріях. 68% монет не переміщувалися у мережі щонайменше рік, 55% – два роки та 40% – три роки. Всі ці показники стабільно зростають останніми місяцями.

Борис Джонсон відмовився від інтерв'ю з Такером Карлсоном Борис Джонсон відмовився від інтерв'ю з Такером Карлсоном Колишній британський прем'єр відмовився говорити зі скандальним журналістом після новин про смерть російського опозиціонера Олексія Навального. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
Стартап Citrea залучив $2,7 млн на масштабування Біткоїна Стартап Citrea залучив $2,7 млн на масштабування Біткоїна Проєкт створює роллапи з нульовим розголошенням, які допомагають збільшити пропускну здатність блокчейну. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
Подальшому зростанню BTC заважає фіксація прибутку Подальшому зростанню BTC заважає фіксація прибутку Довгострокові власники продали частину монет після перевищення цінового рівня у $50 000. Дмитро Харьков 22 лютого 2024