Домінування ходлерів зростає

Домінування ходлерів зростає

Довгострокові власники біткоїнів встановлюють нові рекорди під час бокової корекції ринку.

Ходлери встановили нові рекорди у всіх основних категоріях: 68% монет не переміщувалися у мережі щонайменше рік, 55% – два роки та 40% – три роки. Про це свідчать дані Glassnode.

Таким чином біткоїн все більше сприймається як оптимальний засіб накопичення та збереження вартості. Темпи акумулювання монет ходлерами зросли останніми тижнями, що припали на стабілізацію курсу.

Домінування ходлерів зростає
Курс BTC/USD за останні 24 години. Джерело: CoinGecko.

Аналітики вважають зростання домінування ходлерів бичачим сигналом у середньо- та довгостроковій перспективі. Проте короткострокова динаміка активу залишається невизначеною та залежною від макроекономічного та регуляторного фону.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Резерви ходлерів

Загальний обсяг монет, що контролюються ходлерами, а також втрачених коїнів становить 7,7 млн BTC. Цей рівень відповідає 5-річному максимуму. Цей показник демонструє стрімке зростання, починаючи з 2021 року.

Таким чином, наявна пропозиція монет в обігу продовжує знижуватися, що сприяє зміцненню позиції біткоїна у порівнянні з іншими активами на ринку. Акумулювання ходлерів також створює передумови для нової фази параболічного зростання ринку.

Темпи акумулювання монет

Після повернення до активного режиму накопичення монет наприкінці минулого року ходлери купують близько 15 000 BTC щомісяця. Завдяки такій підтримці головний цифровий актив подолав період капітуляції та додав понад 60% від початку року.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Україна впровадить норми MiCA, але поки не змінить статусу Біткоїна, Ledger призупинив випуск Recover, Trezor прозвітував про зростання продажів, розроблено новий протокол другого рівня, поодинокий майнер здобув блок Біткоїна, закривається біржа Hotbit, а на активи Celsius знайшовся покупець. Володимир Гришенко 26 травня 2023
Продаж гаманців Trezor зріс на 900% Продаж гаманців Trezor зріс на 900% Покупці звернули увагу на продукти компанії на тлі негативних новин про її конкурента – Ledger. Володимир Гришенко 26 травня 2023
Курс біткоїна за тиждень: помірна корекція Курс біткоїна за тиждень: помірна корекція Невизначеність щодо перемовин про підняття стелі держборгу США впливає на інвесторів. Дмитро Харьков 26 травня 2023