Домінування ходлерів зростає

Домінування ходлерів зростає

Довгострокові власники біткоїнів встановлюють нові рекорди під час бокової корекції ринку.

Ходлери встановили нові рекорди у всіх основних категоріях: 68% монет не переміщувалися у мережі щонайменше рік, 55% – два роки та 40% – три роки. Про це свідчать дані Glassnode.

Таким чином біткоїн все більше сприймається як оптимальний засіб накопичення та збереження вартості. Темпи акумулювання монет ходлерами зросли останніми тижнями, що припали на стабілізацію курсу.

Домінування ходлерів зростає
Курс BTC/USD за останні 24 години. Джерело: CoinGecko.

Аналітики вважають зростання домінування ходлерів бичачим сигналом у середньо- та довгостроковій перспективі. Проте короткострокова динаміка активу залишається невизначеною та залежною від макроекономічного та регуляторного фону.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Резерви ходлерів

Загальний обсяг монет, що контролюються ходлерами, а також втрачених коїнів становить 7,7 млн BTC. Цей рівень відповідає 5-річному максимуму. Цей показник демонструє стрімке зростання, починаючи з 2021 року.

Таким чином, наявна пропозиція монет в обігу продовжує знижуватися, що сприяє зміцненню позиції біткоїна у порівнянні з іншими активами на ринку. Акумулювання ходлерів також створює передумови для нової фази параболічного зростання ринку.

Темпи акумулювання монет

Після повернення до активного режиму накопичення монет наприкінці минулого року ходлери купують близько 15 000 BTC щомісяця. Завдяки такій підтримці головний цифровий актив подолав період капітуляції та додав понад 60% від початку року.

Кит, що спав чотири роки, переказав BTC на $137 млн Кит, що спав чотири роки, переказав BTC на $137 млн Користувач накопичив 3623 біткоїни з жовтня 2018 року по грудень 2019 року, коли він у середньому коштував $6900. Володимир Гришенко 30 листопада 2023
У Бразилії вводять новий біткоїн-податок У Бразилії вводять новий біткоїн-податок Влада країни за рахунок нових податків у 2024 році хоче зібрати $4 млрд. Володимир Гришенко 30 листопада 2023
Ще одна компанія подала заявку на біткоїн-ETF Ще одна компанія подала заявку на біткоїн-ETF Pando Asset стала вже тринадцятою фірмою, яка бажає запустити біржовий біткоїн-фонд. Володимир Гришенко 30 листопада 2023