Домінування ходлерів зростає

Домінування ходлерів зростає

Довгострокові власники біткоїнів встановлюють нові рекорди під час бокової корекції ринку.

Ходлери встановили нові рекорди у всіх основних категоріях: 68% монет не переміщувалися у мережі щонайменше рік, 55% – два роки та 40% – три роки. Про це свідчать дані Glassnode.

Таким чином біткоїн все більше сприймається як оптимальний засіб накопичення та збереження вартості. Темпи акумулювання монет ходлерами зросли останніми тижнями, що припали на стабілізацію курсу.

Домінування ходлерів зростає
Курс BTC/USD за останні 24 години. Джерело: CoinGecko.

Аналітики вважають зростання домінування ходлерів бичачим сигналом у середньо- та довгостроковій перспективі. Проте короткострокова динаміка активу залишається невизначеною та залежною від макроекономічного та регуляторного фону.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Резерви ходлерів

Загальний обсяг монет, що контролюються ходлерами, а також втрачених коїнів становить 7,7 млн BTC. Цей рівень відповідає 5-річному максимуму. Цей показник демонструє стрімке зростання, починаючи з 2021 року.

Таким чином, наявна пропозиція монет в обігу продовжує знижуватися, що сприяє зміцненню позиції біткоїна у порівнянні з іншими активами на ринку. Акумулювання ходлерів також створює передумови для нової фази параболічного зростання ринку.

Темпи акумулювання монет

Після повернення до активного режиму накопичення монет наприкінці минулого року ходлери купують близько 15 000 BTC щомісяця. Завдяки такій підтримці головний цифровий актив подолав період капітуляції та додав понад 60% від початку року.

Бразилія до кінця року врегулює Біткоїн-індустрію Бразилія до кінця року врегулює Біткоїн-індустрію Також пройдуть публічні консультації щодо правил ведення бізнесу провайдерами цифрових послуг. Володимир Гришенко 21 травня 2024
Розробників Samourai Wallet захищатиме новий Біткоїн-фонд Розробників Samourai Wallet захищатиме новий Біткоїн-фонд The Bitcoin Policy Institute створив для захисту розробників некастодіальних інструментів фонд Peer-to-Peer Rights Fund. Володимир Гришенко 21 травня 2024
Британський суд визнав Крейга Райта брехуном Британський суд визнав Крейга Райта брехуном Австралієць більше не зможе судитись з Біткоїн-розробниками у британській юрисдикції. Володимир Гришенко 21 травня 2024