Ще 40 000 торгових точок у Сальвадорі прийматимуть BTC

Ще 40 000 торгових точок у Сальвадорі прийматимуть BTC

Це стало можливим завдяки співпраці біткоїн-компанії Blink із дистриб'ютором Distribuidora Morazán.

Платформа Blink, раніше відома як Bitcoin Beach Wallet, оголосила про співпрацю з Distribuidora Morazán, другим за величиною дистриб'ютором споживчих товарів у Сальвадорі. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Співпраця між Blink та Distribuidora Morazán відкриває шлях до пілотної програми, яка дозволить дистриб'ютору приймати біткоїни від певного сегмента своєї чималої клієнтської бази, що охоплює понад 40 000 продавців. Крім того, Distribuidora Morazán активно заохочує та підтримує цих торговців в інтеграції біткоїна як засобу платежу в їхніх торговельних точках. Цей крок компанії Distribuidora Morazán є стратегічною ініціативою, спрямованою на просування та стимулювання впровадження біткоїна в Сальвадорі серед підприємців (B2B).

«До сьогодні наша дистриб'юторська діяльність здійснювалася переважно за готівковий розрахунок, що створювало низку логістичних, тимчасових та операційних труднощів, які уповільнювали нашу щоденну можливість відвідувати більше торгових точок. Біткоїн вирішує цю проблему. Переважна більшість наших клієнтів не мають доступу до банківських послуг, це ідеальний спосіб познайомити їх з першим фінансовим інструментом. Ми хочемо повною мірою використати всі можливості біткоїна для нас і наших клієнтів: підвищити ефективність управління грошовими коштами, скоротити операційні витрати та розширити сферу свого впливу в Центральній Америці, використовуючи при цьому такий безпечний спосіб оплати, як Blink», – заявив генеральний директор Distribuidora Morazán Родріго Хасір Гарсія-Прієто.

Пілотну програму вже розгорнуто на 30 з 80 торговельних підприємств першої фази, а в 2024 році планується підключити до 3% клієнтів Distribuidora Morazán, що еквівалентно 1000 торгових підприємств.

«Наша співпраця з Distribuidora Morazán – це не просто функція чи програма. Це каталізатор переходу країни на біткоїн», – заявив генеральний директор компанії Blink Нур Ель Баваб.

Що таке Bitcoin Beach

Bitcoin Beach у Сальвадорі – це унікальний соціально-економічний проєкт, який було запущено у невеликій пляжній спільноті Ель-Зонте з метою створення однієї з перших економічних систем, повністю заснованих на Біткоїні. Проєкт, який став маяком для прийняття головного цифрового активу на національному рівні, стимулював місцеве населення до використання Біткоїна як засобу обміну, дозволяючи жителям і підприємствам здійснювати транзакції, оплачувати товари та послуги й навіть отримувати зарплату в Біткоїні.

Ця ініціатива також відігравала ключову роль у прийнятті сальвадорським урядом Біткоїна як законного платіжного засобу, що зробило Сальвадор першою країною, яка офіційно визнала Біткоїн у такій ролі, відкривши новий розділ у глобальній фінансовій інтеграції та цифровій інновації.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Як біткоїн допоміг Сальвадору

Влада країни визнала, що прийняття біткоїна як законного платіжного засобу допомогло відродити фінансовий та економічний сектори. У результаті сьогодні близько 80 компаній з Біткоїн-індустрії (такі як Strike і Fold) вирішили працювати на ринку Сальвадору.

У Bernstein радять купити акції кількох майнінгових компаній У Bernstein радять купити акції кількох майнінгових компаній Riot Platforms і CleanSpark ймовірно зможуть швидко адаптуватися до умов ринку після халвінгу. Володимир Гришенко 17 квітня 2024
На біржах можуть закінчитися біткоїни На біржах можуть закінчитися біткоїни Резерви торгових майданчиків наразі становлять 2 млн ВТС. Володимир Гришенко 17 квітня 2024
Павло Дуров розповів про свої біткоїни Павло Дуров розповів про свої біткоїни Засновник месенджера Telegram Павло Дуров розповів про свої біткоїни в інтерв’ю журналісту Такеру Карлсону. Володимир Гришенко 17 квітня 2024