В Узбекистані тепер дві регульовані біткоїн-біржі

В Узбекистані тепер дві регульовані біткоїн-біржі

Якщо раніше ліцензію на роботу із цифровими активами мала лише UzNEX, то тепер до неї додалася Coinpay.

Національне агентство перспективних проєктів Узбекистану видало ліцензію провайдера послуг з обігу криптоактивів біржі Coinpay. Про це повідомляється на офіційному сайті НАПП.

Відповідну інформацію додано до електронного реєстру ліцензій. При цьому в НАПП звертають увагу на те, що Coinpay – друга ліцензована біткоїн-біржа в Узбекистані. До цього єдиним регульованим торговельним майданчиком була UzNEX.

Регулювання біткоїн-бірж в Узбекистані

У вересні Узбекистан змінив правила ліцензування та дозвільних процедур в індустрії цифрових активів. Ліцензуючим органом стало Національне агентство перспективних проєктів. Крім видачі дозволів, НАПП тепер також стежить за розміром та порядком сплати державного мита за видачу ліцензій.

У зв'язку з цим до законів «Про державне мито» та «Про ліцензування, дозвільні та повідомчі процедури» були внесені доповнення, що передбачають встановлення нових видів та підвидів ліцензованої діяльності (біржа, майнінг-пул, депозитарій і біткоїн-магазин) та діяльності з майнінгу на основі документа дозвільного характеру.

Що таке біткоїн-біржі?
Що таке біткоїн-біржі?
Завдяки зручності використання та доступності біткоїн-біржі – це найбільш популя...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Коли у бірж в Узбекистані почалися проблеми

У серпні 2022 року в Узбекистані припинили роботу сайти майже всіх біткоїн-бірж. Виявилося, що влада країни заблокувала доступ до найбільш популярних в Узбекистані майданчиків: Binance, Kraken, FTX та Huobi Global. Єдиною біржею, яка пережила тотальну заборону, виявилася UzNEX, оскільки на той час вона була єдиним регульованим майданчиком.

На Кріштіану Роналду подали до суду через рекламу Binance На Кріштіану Роналду подали до суду через рекламу Binance Футболіста звинуватили у тому, що він просував незареєстровані цінні папери у координації з торговельним майданчиком. Володимир Гришенко 29 листопада 2023
Швидкість обігу BTC опустилася до історично низького рівня Швидкість обігу BTC опустилася до історично низького рівня Інвестори воліють зберігати свої біткоїни, ніж торгувати ними. Володимир Гришенко 29 листопада 2023
Помер один із головних критиків Біткоїна Помер один із головних критиків Біткоїна Чарлі Мангеру було 99 років, і протягом усього свого життя він дотримувався виключно традиційних підходів до інвестування. Дмитро Харьков 29 листопада 2023