Glassnode продала свій бізнес, пов'язаний з BTC-податками

Glassnode продала свій бізнес, пов'язаний з BTC-податками

Компанія планує зосередитися на наданні аналітичних послуг корпоративним клієнтам.

Аналітична компанія Glassnode оголосила про продаж своєї біткоїн-орієнтованої податкової платформи Accointing європейському провайдеру Blockpit. Про це повідомляє Cointelegraph.

Точна сума угоди не розголошується, але вона оцінюється у декілька мільйонів доларів США. Таким чином Glassnode виходить з біткоїн-податкового простору, що дозволить компанії сфокусуватися на наданні нових рішень з аналізу цифрових активів для інституційних клієнтів.

Glassnode планує розширити свою діяльність на рішення для децентралізованих фінансів (DeFi) та інші сфери екосистеми цифрових активів. Glassnode придбала компанію Accointing у жовтні 2022 року та інтегрувала інструменти податкової звітності у свою платформу.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Плани Blockpit

Придбання провайдером Blockpit бізнесу Accointing відповідає меті створення консолідованої та уніфікованої платформи для оподаткування цифрових активів у Європі. Це забезпечить плавне перенесення профілів та даних клієнтів на новий обліковий запис Blockpit.

Ця угода відбувається ще до того як такі нормативні акти, як Crypto-Asset Reporting Framework (CARF) і Директива про адміністративне співробітництво (DAC8) набудуть чинності в ЄС. Вони зобов'яжуть постачальників послуг з обслуговування цифрових активів повідомляти податковим органам дані KYC («Знай свого клієнта») і дані про транзакції, починаючи з 2026 року.

Податкові реформи у США

Міністерство фінансів США та Податкова служба (IRS) у серпні спільно представили низку нормативних актів щодо продажу та обміну цифрових активів брокерами. Таким чином американська влада намагається ліквідувати податковий розрив, усунути ризики ухилення від сплати податків за допомогою цифрових активів та забезпечити рівні правила для всіх учасників ринку.

У Лугано дозволили сплачувати податки біткоїнами У Лугано дозволили сплачувати податки біткоїнами Для цього використовується швейцарський QR-рахунок, відсканувавши який, можна здійснити платіж, обравши належний мобільний гаманець. Володимир Гришенко 06 грудня 2023
Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Компанія зізналася, що слідкує за діями засновника MicroStrategy Майкла Сейлора. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Компанія спромоглася вийти на IPO і тепер торгується на фондовій біржі Абу-Дабі. Володимир Гришенко 05 грудня 2023