Glassnode продала свій бізнес, пов'язаний з BTC-податками

Glassnode продала свій бізнес, пов'язаний з BTC-податками

Компанія планує зосередитися на наданні аналітичних послуг корпоративним клієнтам.

Аналітична компанія Glassnode оголосила про продаж своєї біткоїн-орієнтованої податкової платформи Accointing європейському провайдеру Blockpit. Про це повідомляє Cointelegraph.

Точна сума угоди не розголошується, але вона оцінюється у декілька мільйонів доларів США. Таким чином Glassnode виходить з біткоїн-податкового простору, що дозволить компанії сфокусуватися на наданні нових рішень з аналізу цифрових активів для інституційних клієнтів.

Glassnode планує розширити свою діяльність на рішення для децентралізованих фінансів (DeFi) та інші сфери екосистеми цифрових активів. Glassnode придбала компанію Accointing у жовтні 2022 року та інтегрувала інструменти податкової звітності у свою платформу.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Плани Blockpit

Придбання провайдером Blockpit бізнесу Accointing відповідає меті створення консолідованої та уніфікованої платформи для оподаткування цифрових активів у Європі. Це забезпечить плавне перенесення профілів та даних клієнтів на новий обліковий запис Blockpit.

Ця угода відбувається ще до того як такі нормативні акти, як Crypto-Asset Reporting Framework (CARF) і Директива про адміністративне співробітництво (DAC8) набудуть чинності в ЄС. Вони зобов'яжуть постачальників послуг з обслуговування цифрових активів повідомляти податковим органам дані KYC («Знай свого клієнта») і дані про транзакції, починаючи з 2026 року.

Податкові реформи у США

Міністерство фінансів США та Податкова служба (IRS) у серпні спільно представили низку нормативних актів щодо продажу та обміну цифрових активів брокерами. Таким чином американська влада намагається ліквідувати податковий розрив, усунути ризики ухилення від сплати податків за допомогою цифрових активів та забезпечити рівні правила для всіх учасників ринку.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Німеччина розпродала всі свої біткоїни, а Metaplanet докупила ще, рішення з нульовим розголошенням адаптували до блокчейну Біткоїна, Крейг Райт визнав, що він не Сатоші Накамото, кити збільшують BTC-запаси. Володимир Гришенко 19 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Головний цифровий актив демонструє позитивний тренд, попри розподіл монет клієнтам біржі Mt. Gox. Дмитро Харьков 19 липня 2024
Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Близнюки пожертвували $1 млн у біткоїнах на кампанію Джона Дітона, який має намір стати сенатором США від штату Массачусетс. Володимир Гришенко 19 липня 2024