У Fidelity назвали біткоїн «експоненційним золотом»

У Fidelity назвали біткоїн «експоненційним золотом»

У компанії вважають, що Біткоїн стає «засобом заощадження та хеджем від знецінення грошей».

Біткоїн часто порівнюють із золотом, проте курс BTC може зростати швидше за вартість цього дорогоцінного металу. Про це заявив директор з глобальної макроекономіки компанії Fidelity Investments Юр'єн Тіммер, передає The Block.

«На мій погляд, біткоїн – це товарна валюта, яка прагне стати засобом заощадження та хеджем від знецінення грошей. Я розглядаю його як експоненційне золото», – повідомив топменеджер компанії.

На думку Тіммера, біткоїн здатен демонструвати принаймні такі самі високі результати, як і золото в минулому, за певних економічних умов, включаючи періоди високої інфляції, надмірне зростання грошової маси, яскравими прикладами яких є 1970-ті та 2000-ті роки.

Тіммер, який пропрацював у Fidelity майже 29 років, почав вивчати Біткоїн наприкінці 2020 року. У 2021 році він заявив, що очікує поступового відвойовування біткоїном дедалі більшої частки ринку у золота, і передбачив, що до 2023 року ціна BTC досягне $100 000.

Про компанію Fidelity Investments

Це американська холдингова компанія, що надає фінансові послуги, входить до четвірки найбільших компаній з управління активами у світі. Заснована 1946 року, обслуговує понад 40 млн індивідуальних інвесторів зі 100 країн світу.

У 2018 році було створено підрозділ Fidelity Digital Assets, який надає роздрібним клієнтам біткоїн-послуги: торгівля та зберігання цифрових активів.

У червні 2023 року компанія подала повторну заявку на створення спотового біржового біткоїн-фонду. Тепер Fidelity, а також BlackRock, WisdomTree та Invesco очікують рішення Комісії з цінних паперів і бірж (SEC). Багато хто з експертів оптимістично налаштовані щодо рішення регулятора.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Інвестиції в біткоїн і золото

На думку автора книги «Багатий тато, бідний тато» Роберта Кійосакі, інвесторам слід придивитися до таких активів: золота, срібла та біткоїна. Згідно з його прогнозами, золото скоро проб'є позначку в $2100, а потім злетить. Біткоїн також незабаром подорожчає до $135 000.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Акції майнерів дорожчають через Трампа, Terraform Labs виплатить $4,5 млрд штрафу, кити активно накопичують BTC, новий гаманець від Trezor, найбільший банк Бразилії дозволив біткоїн-торгівлю, канадська DeFi-компанія купує BTC,  Riot Platforms намагається поглинути Bitfarms. Володимир Гришенко 14 червня 2024
Trezor представив новий гаманець Trezor представив новий гаманець Разом з пристроєм розробники презентували нову клієнтську програму Trezor Expert. Володимир Гришенко 14 червня 2024
Riot Platforms збільшує свою частку у Bitfarms Riot Platforms збільшує свою частку у Bitfarms Американський майнер купив додатково ще понад 1,4 млн акцій конкурента. Володимир Гришенко 14 червня 2024