У Тайвані розробили законопроєкт про регулювання Біткоїн-індустрії

У Тайвані розробили законопроєкт про регулювання Біткоїн-індустрії

Новий документ зобов'яже біржі отримувати ліцензії на проведення операцій із цифровими активами.

Тайванський парламент 27 жовтня виніс на громадське обговорення законопроєкт щодо цифрових активів. Якщо його схвалять та приймуть, він почне працювати вже наступного року, повідомляє Bankless Times.

Жителі Тайваню почали активно використовувати біткоїн і криптовалюти з 2021 року, проте в країні весь цей час не було офіційного органу, який контролював би продаж та купівлю цих активів. Новий законопроєкт має це виправити й уже схвалений парламентаріями у першому читанні. Він спрямований на більш ефективне регулювання цифрових активів та операцій із ними. Згідно з його нормами, всі криптовалютні біржі, що працюють у країні, мають подати заявку на отримання ліцензії на операції з цифровими активами. Інакше державні органи зобов'яжуть припинити свою діяльність.

Наразі інвестиції в біткоїн і криптовалюти в Тайвані дозволено. Законопроєкт покликаний зробити їх використання більш надійним, безпечним та прозорим. Тайвань готовий прийняти нові правила, оскільки місцеві ЗМІ повідомляють про широку громадську підтримку біткоїна та криптовалют. Регулювання здійснює нещодавно створений орган – Комітет фінансового нагляду (FSC).

Розвиток Біткоїн-індустрії у Тайвані

Економіка Тайваню входить до четвірки так званих «Азійських тигрів» нарівні з економіками Південної Кореї, Сінгапуру та Гонконгу та вважається однією з найсильніших у світі.

Влада країни взяла курс на підтримку інновацій, уряд активно співпрацює з індустрією щодо створення сприятливого клімату для стартапів та розробників. Це дозволяє країні зберігати конкурентоспроможність на світовому ринку та залучати зарубіжні інвестиції.

Зауважимо також, що місцеві біткоїн-біржі MaiCoin Group, BitoGroup та Ace Exchange оголосили про створення галузевої асоціації Taiwan Virtual Asset Platform. Асоціація покликана відстоювати інтереси галузі, представляючи біржі, пірингові торговельні майданчики, платформи для фінансових інвестицій, компанії, що надають хостинг гаманців, та інші види криптобізнесу.

Чи законний Біткоїн?
Чи законний Біткоїн?
Перша у світі децентралізована цифрова валюта Біткоїн привертає до себе загальну...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Яким компаніям обмежать роботу

Водночас уряд Тайваню має намір обмежити роботу незареєстрованих закордонних біткоїн-бірж, які працюють на території країни. FSC встиг розробити проєкт управління віртуальними валютами в країні, що складається з 10 пунктів. Зокрема, документ передбачає підвищення рівня розкриття інформації та вимагає від операторів встановити стандарти перевірки лістингу та делістингу цифрових активів. Поки що цей нормативний акт є єдиним регуляторним документом для індустрії.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна MicroStrategy продовжує поповнювати біткоїн-резерви, у бірж знизилися запаси біткоїнів, почали рухатися біткоїни влади Німеччини, Bitmain представив новий майнер, в Австралії запускають черговий біткоїн-фонд, Deutsche Telekom буде видобувати BTC, брати Вінклвосси підтримали кампанію Дональда Трампа. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Нова компанія буде зберігати активи інституціоналів після запуску біткоїн-ETF у Японії. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Навал Равікант назвав головний цифровий актив справжнім засобом заощадження. Володимир Гришенко 21 червня 2024