Тайванські біткоїн-біржі об'єдналися в асоціацію

Тайванські біткоїн-біржі об'єдналися в асоціацію

Taiwan Virtual Asset Platform відстоюватиме інтереси галузі та обиратиме напрям для подальшого розвитку індустрії.

У Тайвані біткоїн-біржі MaiCoin Group, BitoGroup та Ace Exchange оголосили про створення галузевої асоціації Taiwan Virtual Asset Platform. Про це повідомляє Cointelegraph.

Об'єднання було сформоване на початку вересня, проте подати заявку на реєстрацію асоціації планують у середині жовтня. Таким чином Taiwan Virtual Asset Platform може офіційно почати працювати вже до кінця року.

Сьогодні до асоціації (крім трьох вищевказаних компаній) входять такі торгові майданчики: BitstreetX, Hoya Bit, Bitgin, Rybit, Xrex та Shangbito.

Асоціація покликана відстоювати інтереси галузі, представляючи біржі, пірингові торговельні майданчики, платформи для фінансових інвестицій, компанії, що надають хостинг гаманців, та інші види криптобізнесу.

«Асоціація – це сім'я та маяк. Вона вказує нам напрям, збирає інформацію, встановлює стандарти, формує консенсус, виступає від нашого імені та веде нас до подальшого прогресу», – заявив президент Ace Exchange Ван Ченьхуань.

Регулювання у Тайвані

Економіка Тайваню вважається однією з найсильніших у світі. Вона входить до четвірки так званих Азійських тигрів нарівні з економіками Південної Кореї, Сінгапуру та Гонконгу.

Влада планує запровадити обмеження на діяльність незареєстрованих закордонних біткоїн-бірж, що працюють на території країни. У зв'язку з цим Комісія з фінансового нагляду Тайваню (FSC) розробила проєкт управління віртуальними валютами в країні. Зокрема, документ передбачає підвищення рівня розкриття інформації та вимагає від операторів встановити стандарти перевірки лістингу та делістингу цифрових активів.

Чи законний Біткоїн?
Чи законний Біткоїн?
Перша у світі децентралізована цифрова валюта Біткоїн привертає до себе загальну...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Асоціації в інших країнах

Перша асоціація, яка займається винятково питаннями енергетичної безпеки та майнінгу цифрових активів, розпочала роботу 15 серпня у США.

Організація ставить перед собою завдання розробити політику, що сприятиме відповідальному ставленню до енергетики, підвищення стійкості енергосистем, збереження конкурентоспроможності США та забезпечення національної безпеки.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн піднявся вище $71 000, акції MicroStrategy дохідніші за BTC, біткоїн-продукти з’являться на LSE, кількість активних біткоїн-банкоматів зменшилася, Дональд Трамп збирає BTC на вибори, у Венесуелі заборонили майнінг, кит сплатив $7 за переказ $1 млрд у BTC. Володимир Гришенко 24 травня 2024
Кит перемістив 2000 біткоїнів «епохи Сатоші» Кит перемістив 2000 біткоїнів «епохи Сатоші» Монети були видобуті у 2010 році, коли творець Біткоїна ще був активним у спільноті. Володимир Гришенко 24 травня 2024
У США хочуть заборонити CBDC У США хочуть заборонити CBDC Ухвалений конгресменами законопроєкт не дозволяє використовувати цифрові гроші центробанку для реалізації монетарної політики. Володимир Гришенко 24 травня 2024