Тайвань обмежить роботу закордонних біткоїн-бірж

Тайвань обмежить роботу закордонних біткоїн-бірж

Місцевий регулятор розробив нормативний акт щодо управління віртуальними валютами в країні.

Тайвань планує запровадити обмеження на діяльність незареєстрованих закордонних біткоїн-бірж, що працюють на території країни, в межах документа, що розробляється для постачальників послуг віртуальних активів (VASP). Про це 7 вересня повідомило місцеве Центральне агентство новин.

Комісія з фінансового нагляду Тайваню (FSC) розробила проєкт з управління віртуальними валютами в країні, що складається з 10 пунктів. Зокрема, документ передбачає підвищення рівня розкриття інформації та вимагає від операторів встановити стандарти перевірки лістингу та делістингу цифрових активів. Крім того, регулятор наполягає на окремому зберіганні активів, що належать клієнтам і самим торговим майданчикам, а також вказує, що останні мають застосовувати способи запобігання відмиванню грошей. Серед 10 принципів, встановлених FSC, є правило, яке забороняє іноземним біржам незаконно залучати клієнтів на території Тайваню.

У повідомленні наголошується, що FSC звертатиметься до міжнародної практики і розглядатиме поправки до своїх нормативних актів, якщо вони будуть потрібні в майбутньому. Поки що цей нормативний акт є єдиним регуляторним документом для індустрії. Регулятор обіцяє опублікувати його до кінця вересня.

Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Якщо ви не виводите кошти з бірж та зберігаєте там свої приватні біткоїн-ключі, ...
Bitcoin Magazine 19 серпня 2022

Чим приваблює Тайвань

Економіка Тайваню вважається однією з найсильніших у світі. Вона входить до четвірки так званих «Азійських тигрів» нарівні з економіками Південної Кореї, Сінгапуру та Гонконгу.

Попри посилення регулювання, Тайвань продовжує підтримувати інновації у сфері цифрових активів. Уряд активно співпрацює з індустрією для створення сприятливого клімату для стартапів і розробників. Це дозволяє країні зберігати конкурентоспроможність на світовому ринку та залучати зарубіжні інвестиції у цей сектор.

У Bernstein радять купити акції кількох майнінгових компаній У Bernstein радять купити акції кількох майнінгових компаній Riot Platforms і CleanSpark ймовірно зможуть швидко адаптуватися до умов ринку після халвінгу. Володимир Гришенко 17 квітня 2024
На біржах можуть закінчитися біткоїни На біржах можуть закінчитися біткоїни Резерви торгових майданчиків наразі становлять 2 млн ВТС. Володимир Гришенко 17 квітня 2024
Павло Дуров розповів про свої біткоїни Павло Дуров розповів про свої біткоїни Засновник месенджера Telegram Павло Дуров розповів про свої біткоїни в інтерв’ю журналісту Такеру Карлсону. Володимир Гришенко 17 квітня 2024