Інтереси майнерів у США відстоюватиме лобістська група

Інтереси майнерів у США відстоюватиме лобістська група

Рада з цифрової енергії ставить перед собою завдання донести до влади ідею співіснування видобутку цифрових активів та енергетики.

Рада з цифрової енергії (DEC), перша асоціація, яка займається виключно питаннями енергетичної безпеки та майнінгу цифрових активів, розпочала роботу 15 серпня у США. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Організація ставить перед собою завдання розробити політику, що сприятиме відповідальному ставленню до енергетики, підвищення стійкості енергосистем, збереження конкурентоспроможності США та забезпечення національної безпеки.

«Політичні зусилля щодо цифрових активів були зосереджені довкола фінансових послуг. У політичних дискусіях не приділяється належної уваги тому, як галузі видобутку цифрових активів та енергетики можуть співпрацювати та працювати разом для зміцнення інфраструктури, підвищення стійкості та підтримки ефективності, а тим часом це вкрай важливо у цей переломний момент модернізації енергетики», – заявив засновник і президент Ради з цифрової енергетики Том Мейпс.

DEC бачить себе як центр, що сприяє продуктивній дискусії між його членами, політиками та регулюючими органами. Діяльність ради спрямована на стимулювання економічного розвитку шляхом створення високооплачуваних робочих місць на нетрадиційних ринках.

Вже розпочато перемовини щодо залучення політиків. Однією з перших до співпраці приєдналася сенаторка США Ліза Мурковскі, яка у 2018 році виступила ініціатором слухань про майнінг цифрових активів та енергопостачання.

Що таке майнінг біткоїнів?
Що таке майнінг біткоїнів?
Найпопулярніші питання, що виникають у людей стосовно Біткоїна, пов’язані з похо...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Майнінг стає дедалі екологічнішим

Видобуток біткоїнів дедалі менше завдає шкоди екології, обсяги викидів шкідливих речовин у атмосферу продовжують зменшуватися. Згідно з липневим звітом однієї з найбільших аудиторських компаній світу KPMG, майнінг продемонстрував здатність балансувати навантаження в енергосистемах, оскільки він може швидко знижувати енергоспоживання в періоди підвищеного попиту. Це може стати в нагоді виробникам відновлюваної енергії.

За словами аналітиків, майнінг дозволяє знизити викиди метану в атмосферу, що є вкрай важливим, оскільки цей газ завдає зміни клімату більшою мірою, ніж діоксид вуглецю.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Чиновники з України задекларували біткоїни на мільйони, майнери продали BTC на $124 млрд, Гонконг наблизився до запуску біткоїн-ETF, кредитор-банкрут Genesis купив біткоїни, гаманець Keystone тепер може бути Bitcoin-only, будинок Томмі Хілфігера продають за BTC, Парагвай передумав забороняти майнінг. Володимир Гришенко 12 квітня 2024
ФБР допитало Біткоїн-розробників ФБР допитало Біткоїн-розробників Розслідування відбувається у справі про викрадення 216 BTC у розробника Bitcoin Core Люка Дашжра. Володимир Гришенко 12 квітня 2024
Біткоїн-стартапи за два роки отримали $1 млрд інвестицій Біткоїн-стартапи за два роки отримали $1 млрд інвестицій Результати дослідження свідчать про зростання інтересу до Біткоїн-індустрії з боку інвесторів. Володимир Гришенко 12 квітня 2024