Інтереси майнерів у США відстоюватиме лобістська група

Інтереси майнерів у США відстоюватиме лобістська група

Рада з цифрової енергії ставить перед собою завдання донести до влади ідею співіснування видобутку цифрових активів та енергетики.

Рада з цифрової енергії (DEC), перша асоціація, яка займається виключно питаннями енергетичної безпеки та майнінгу цифрових активів, розпочала роботу 15 серпня у США. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Організація ставить перед собою завдання розробити політику, що сприятиме відповідальному ставленню до енергетики, підвищення стійкості енергосистем, збереження конкурентоспроможності США та забезпечення національної безпеки.

«Політичні зусилля щодо цифрових активів були зосереджені довкола фінансових послуг. У політичних дискусіях не приділяється належної уваги тому, як галузі видобутку цифрових активів та енергетики можуть співпрацювати та працювати разом для зміцнення інфраструктури, підвищення стійкості та підтримки ефективності, а тим часом це вкрай важливо у цей переломний момент модернізації енергетики», – заявив засновник і президент Ради з цифрової енергетики Том Мейпс.

DEC бачить себе як центр, що сприяє продуктивній дискусії між його членами, політиками та регулюючими органами. Діяльність ради спрямована на стимулювання економічного розвитку шляхом створення високооплачуваних робочих місць на нетрадиційних ринках.

Вже розпочато перемовини щодо залучення політиків. Однією з перших до співпраці приєдналася сенаторка США Ліза Мурковскі, яка у 2018 році виступила ініціатором слухань про майнінг цифрових активів та енергопостачання.

Що таке майнінг біткоїнів?
Що таке майнінг біткоїнів?
Найпопулярніші питання, що виникають у людей стосовно Біткоїна, пов’язані з похо...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Майнінг стає дедалі екологічнішим

Видобуток біткоїнів дедалі менше завдає шкоди екології, обсяги викидів шкідливих речовин у атмосферу продовжують зменшуватися. Згідно з липневим звітом однієї з найбільших аудиторських компаній світу KPMG, майнінг продемонстрував здатність балансувати навантаження в енергосистемах, оскільки він може швидко знижувати енергоспоживання в періоди підвищеного попиту. Це може стати в нагоді виробникам відновлюваної енергії.

За словами аналітиків, майнінг дозволяє знизити викиди метану в атмосферу, що є вкрай важливим, оскільки цей газ завдає зміни клімату більшою мірою, ніж діоксид вуглецю.

Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Замість критики енергомісткості Біткоїна слід використовувати його можливості, вважають в IRM. Євген Комчук 22 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Записи Ordinals заповнили блоки Біткоїна, Mt. Gox почекає з виплатами, складність майнінгу зросла, зі «сплячого» гаманця вивели 2100 BTC, біткоїн на першому місці за прибутковістю, Hut 8 та US Bitcoin об'єднаються, новий фонд від BitGo та Swan. Володимир Гришенко 22 вересня 2023
Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Суддя вирішив, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків у справі. Володимир Гришенко 22 вересня 2023