Число прибуткових біткоїн-адрес наблизилося до 40 млн

Число прибуткових біткоїн-адрес наблизилося до 40 млн

Кількість ненульових адрес досягла 48,3 млн, при цьому 81% з них – у прибутку.

Кількість прибуткових біткоїн-адрес станом на 30 жовтня досягла рекордного показника в 39,1 млн, попри те, що курс BTC на 50% нижче від історичних максимумів. Відповідні дані надав сервіс GlassNode.

Число прибуткових біткоїн-адрес наблизилося до 40 млн
Відсоток прибуткових біткоїн-адрес. Джерело: Glassnode

Це найвищий показник за всю історію біткоїна, що перевищує попередній пік у 38,1 млн адрес, зафіксований у листопаді 2021 року. Тоді монета торгувалася на історичних максимумах, і тому 100% існуючих адрес з ненульовим балансом були у прибутку.

Сьогодні кількість ненульових адрес становить 48,3 млн, це означає, що майже 81% з них перебувають у прибутку. Два місяці тому таких адрес було 60%.

При цьому кількість збиткових адрес наразі становить трохи більше 9 млн. На піку в грудні 2022 року, після краху біржі FTX, їхня кількість перевищувала 20 млн.

Про що свідчить статистика

Зростання числа прибуткових біткоїн-адрес часто розглядається як позитивний індикатор для ринку. Це свідчить про те, що власники біткоїнів загалом відчувають вищу вартість своїх активів, порівняно з моментом їх придбання. Таке зростання може відображати збільшення довіри інвесторів до біткоїна як до цінного активу, а також свідчити про те, що дедалі більше людей розглядають його як вигідне вкладення.

Крім того, зростання кількості прибуткових адрес може бути індикатором зменшення продажу на ринку. Коли більшість учасників у прибутку, ймовірність того, що вони продаватимуть свої активи, зменшується, оскільки інвестори найчастіше чекають на ще більше зростання цін. Однак варто пам'ятати про можливість корекції, оскільки ринок може реагувати на різні фактори, і зростання кількості прибуткових адрес – це лише один із багатьох індикаторів стану ринку.

Що таке засіб заощадження? Детальний гайд
Що таке засіб заощадження? Детальний гайд
Дізнайтеся про ключові аспекти засобу заощадження та важливу роль, яку він відіг...
Bitcoin Magazine 03 травня 2023

Активізація біткоїн-китів

Крім того, останнім часом у мережі Біткоїна спостерігається різке зростання кількості транзакцій від $100 000 і більше.

Зокрема, минулого тижня кількість біткоїн-транзакцій на суму не менше ніж $100 000 збільшилася до максимального за останній рік рівня в 23 400. На думку аналітиків, така активність може бути пов'язана зі зростанням курсу BTC до $35 000 – максимального значення за рік.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна MicroStrategy продовжує поповнювати біткоїн-резерви, у бірж знизилися запаси біткоїнів, почали рухатися біткоїни влади Німеччини, Bitmain представив новий майнер, в Австралії запускають черговий біткоїн-фонд, Deutsche Telekom буде видобувати BTC, брати Вінклвосси підтримали кампанію Дональда Трампа. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Нова компанія буде зберігати активи інституціоналів після запуску біткоїн-ETF у Японії. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Навал Равікант назвав головний цифровий актив справжнім засобом заощадження. Володимир Гришенко 21 червня 2024