Число прибуткових біткоїн-адрес наблизилося до 40 млн

Число прибуткових біткоїн-адрес наблизилося до 40 млн

Кількість ненульових адрес досягла 48,3 млн, при цьому 81% з них – у прибутку.

Кількість прибуткових біткоїн-адрес станом на 30 жовтня досягла рекордного показника в 39,1 млн, попри те, що курс BTC на 50% нижче від історичних максимумів. Відповідні дані надав сервіс GlassNode.

Число прибуткових біткоїн-адрес наблизилося до 40 млн
Відсоток прибуткових біткоїн-адрес. Джерело: Glassnode

Це найвищий показник за всю історію біткоїна, що перевищує попередній пік у 38,1 млн адрес, зафіксований у листопаді 2021 року. Тоді монета торгувалася на історичних максимумах, і тому 100% існуючих адрес з ненульовим балансом були у прибутку.

Сьогодні кількість ненульових адрес становить 48,3 млн, це означає, що майже 81% з них перебувають у прибутку. Два місяці тому таких адрес було 60%.

При цьому кількість збиткових адрес наразі становить трохи більше 9 млн. На піку в грудні 2022 року, після краху біржі FTX, їхня кількість перевищувала 20 млн.

Про що свідчить статистика

Зростання числа прибуткових біткоїн-адрес часто розглядається як позитивний індикатор для ринку. Це свідчить про те, що власники біткоїнів загалом відчувають вищу вартість своїх активів, порівняно з моментом їх придбання. Таке зростання може відображати збільшення довіри інвесторів до біткоїна як до цінного активу, а також свідчити про те, що дедалі більше людей розглядають його як вигідне вкладення.

Крім того, зростання кількості прибуткових адрес може бути індикатором зменшення продажу на ринку. Коли більшість учасників у прибутку, ймовірність того, що вони продаватимуть свої активи, зменшується, оскільки інвестори найчастіше чекають на ще більше зростання цін. Однак варто пам'ятати про можливість корекції, оскільки ринок може реагувати на різні фактори, і зростання кількості прибуткових адрес – це лише один із багатьох індикаторів стану ринку.

Що таке засіб заощадження? Детальний гайд
Що таке засіб заощадження? Детальний гайд
Дізнайтеся про ключові аспекти засобу заощадження та важливу роль, яку він відіг...
Bitcoin Magazine 03 травня 2023

Активізація біткоїн-китів

Крім того, останнім часом у мережі Біткоїна спостерігається різке зростання кількості транзакцій від $100 000 і більше.

Зокрема, минулого тижня кількість біткоїн-транзакцій на суму не менше ніж $100 000 збільшилася до максимального за останній рік рівня в 23 400. На думку аналітиків, така активність може бути пов'язана зі зростанням курсу BTC до $35 000 – максимального значення за рік.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна В Україні знову перепишуть закон про цифрові активи, MicroStrategy нарощує запас BTC, +1 заявка на біткоїн-ETF, складність майнінгу знову зросла, Canaan відновлює роботу в Казахстані, Джек Дорсі підтримав інноваційний майніновий проєкт, Bitfarms закуповується новими «асіками». Володимир Гришенко 01 грудня 2023
ARK Invest активно продає акції Coinbase ARK Invest активно продає акції Coinbase За тиждень компанія Кеті Вуд позбавилася акцій біржі на $15 млн. Володимир Гришенко 01 грудня 2023
Курс біткоїна за тиждень: імпульс від MicroStrategy Курс біткоїна за тиждень: імпульс від MicroStrategy Головний цифровий актив відновив стале зростання на тлі великого попиту від найбільшого корпоративного власника біткоїнів. Дмитро Харьков 01 грудня 2023