Gemini позивається до Genesis на $1,6 млрд

Gemini позивається до Genesis на $1,6 млрд

Колишні партнери не можуть дійти згоди щодо розподілу фінансових зобов’язань.

Біржа і кастодіан Gemini подала скаргу проти збанкрутілого кредитора Genesis Global, оскаржуючи право власності на акції Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) вартістю майже $1,6 млрд. Про це повідомляє The Block.

Gemini стверджує, що Genesis мала передати ці акції як заставу для забезпечення позик, отриманих користувачами Gemini через програму Gemini Earn. Біржа звернулася до нью-йоркського суду з питань банкрутства з проханням визначити, що вона повинна мати доступ до понад 62 млн акцій GBTC.

Вартість цієї застави зараз перевищує $1,6 млрд, що повністю задовольнило б вимоги всіх користувачів програми Earn. Цей судовий процес є частиною тривалої суперечки між Gemini й Genesis, що охоплює звинувачення в неправомірних діях і діях, що вводять в оману.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Причини конфлікту

Конфлікт між Gemini та Genesis виник через програму Gemini Earn, яка дозволяла користувачам позичати цифрові активи Genesis Global в рамках угоди, яка була розірвана на початку цього року. Gemini звинуватила Genesis у заподіянні шкоди користувачам Earn і перешкоджанні поверненню цифрових активів користувачів, що ще більше ускладнило цю справу.

Регуляторні органи також зацікавилися цією суперечкою. Комісія з цінних паперів і бірж (SEC) подала до суду на Gemini та Genesis через незареєстровану пропозицію цінних паперів, пов'язану з програмою Gemini Earn. Крім того, Генеральний прокурор штату Нью-Йорк подав скаргу проти Genesis, Gemini та Digital Currency Group (DCG), яка володіє Genesis, що ще більше ускладнило юридичні проблеми для всіх залучених сторін.

Операції між Gemini та Genesis

Біржа Gemini у серпні 2022 року за кілька місяців до банкрутства кредитора Genesis вивела з проєкту $282 млн, що належали користувачам програми Earn. Компанія братів Вінклвоссів через суд намагається добитися повернення $1,1 млрд. Заборгованість утворилася у Genesis перед клієнтами Gemini за програмою Earn.

У Лугано дозволили сплачувати податки біткоїнами У Лугано дозволили сплачувати податки біткоїнами Для цього використовується швейцарський QR-рахунок, відсканувавши який, можна здійснити платіж, обравши належний мобільний гаманець. Володимир Гришенко 06 грудня 2023
Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Компанія зізналася, що слідкує за діями засновника MicroStrategy Майкла Сейлора. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Компанія спромоглася вийти на IPO і тепер торгується на фондовій біржі Абу-Дабі. Володимир Гришенко 05 грудня 2023