Gemini встигла вивести $282 млн напередодні банкрутства Genesis

Gemini встигла вивести $282 млн напередодні банкрутства Genesis

Представники біржі пояснили це тим, що занепокоєні через ситуацію з TerraUSD.

Біржа Gemini у серпні 2022 року за кілька місяців до банкрутства кредитора Genesis Global Capital вивела з проєкту $282 млн, які належали користувачам програми Earn. Про це повідомляє CoinDesk.

Компанія братів Вінклвоссів через суд намагається добитися повернення $1,1 млрд. Заборгованість утворилася у Genesis перед клієнтами Gemini за програмою Earn. Вона дозволяла користувачам біржі отримувати прибутковість на позичені платформі цифрові активи.

Gemini заявила, що вирішила збільшити резерви ліквідності у зв'язку з неспокійною ситуацією на ринку влітку 2022 після таких подій, як крах стейблкоїна TerraUSD.

«В результаті нашого управління ризиками користувачі програми Earn мали на $282 млн менше ризику щодо Genesis, коли Genesis припинила виплати 16 листопада 2022 року», – додали в Gemini.

Банкрутство Genesis

Кредитор Genesis входив до конгломерату Digital Currency Group. Компанія надавала позики у цифрових активах клієнтам із різних країн. Втім недостатній обсяг резервів, використання високоризикових активів у результаті призвели до проблем із ліквідністю.

Genesis також був тісно пов'язаний із фінансовими операціями з неплатоспроможним хедж-фондом Three Arrows Capital і біржею-банкрутом FTX. Відповідно, обсяг зобов'язань не відповідає наявним резервам, і менеджмент компанії ухвалив рішення розпочати 20 січня 2023 року процедуру банкрутства.

Як безпечно зберігати біткоїни
Як безпечно зберігати біткоїни
Інструкція щодо самостійного зберігання біткоїнів за допомогою апаратних гаманці...
Bitcoin Magazine 28 липня 2022

Критика плану щодо банкрутства

Юристи Gemini розкритикували запропоновану резолюцію про банкрутство Genesis, зазначивши, що вона не містить достатньо деталей і не дає жодних гарантій для деяких з її найбільших боржників. У заяві від 29 серпня адвокати збанкрутілого кредитора заявили, що незабезпечені кредитори можуть отримати до 90% у доларовому еквіваленті вартості своїх активів, хоча повна інформація не була надана.

У Bernstein радять купити акції кількох майнінгових компаній У Bernstein радять купити акції кількох майнінгових компаній Riot Platforms і CleanSpark ймовірно зможуть швидко адаптуватися до умов ринку після халвінгу. Володимир Гришенко 17 квітня 2024
На біржах можуть закінчитися біткоїни На біржах можуть закінчитися біткоїни Резерви торгових майданчиків наразі становлять 2 млн ВТС. Володимир Гришенко 17 квітня 2024
Павло Дуров розповів про свої біткоїни Павло Дуров розповів про свої біткоїни Засновник месенджера Telegram Павло Дуров розповів про свої біткоїни в інтерв’ю журналісту Такеру Карлсону. Володимир Гришенко 17 квітня 2024