Акції технологічних компаній падають на тлі зростання курсу BTC

Акції технологічних компаній падають на тлі зростання курсу BTC

Акції компаній «Чудової сімки» втратили загалом $280 млрд.

У той час як біткоїн за тиждень подорожчав на понад 20%, акції найбільших технологічних компаній помітно просіли в ціні. Про це повідомляє Cointelegraph.

Після звіту про прибутки 25 жовтня акції «Чудової сімки» подешевшали сумарно на $280 млрд, що викликало побоювання з приводу спаду, що насувається. Так звана «Чудова сімка» – це сім провідних технологічних компаній: Apple, Microsoft, Meta, Amazon, Alphabet, Nvidia та Tesla, вони разом становлять чверть вартості індексу S&P 500.

Ціна акцій материнської компанії Google – Alphabet – впала на понад 9%, що призвело до зниження ринкової вартості на $180 млрд і було відзначено як найгірший день для Google з часів пандемії COVID-19 у березні 2020 року.

Ціни акцій Amazon, Nvidia та Meta впали на 5,5%, 4,3% та 4,2% відповідно. Падіння котирувань акцій Apple і Tesla було не таким значним – 1,35% і 1,9%, тоді як Microsoft виявилася єдиною із семи компаній, якій вдалося змінити тенденцію: ціна її акцій зросла на 3,1%.

Побоювання з приводу краху фондового ринку відбилися й на пошукових трендах Google: за останній тиждень цей запит почастішав на 233%.

З іншого боку, ринок біткоїна та криптовалют демонструє тенденцію до зростання на тлі оптимізму з приводу можливого схвалення спотових біткоїн-ETF у США. За даними CoinGecko, за останній тиждень обсяг ринку зріс на 16,3%, до $1,3 трлн.

Що з курсом біткоїна

24 жовтня біткоїн зміг досягти позначки $35 000 на тлі ймовірних схвалень заявок на спотові біткоїн-ETF. Зокрема, експерти JPMorgan надали позитивний прогноз щодо цієї ситуації.

Тим часом Індекс жадібності та страху серед біткоїн-інвесторів досяг 72 балів, символізуючи, що настрої на ринку біткоїна повернулися до рівнів середини листопада 2021 року, коли ціна BTC досягла $69 000.

Що таке засіб заощадження? Детальний гайд
Що таке засіб заощадження? Детальний гайд
Дізнайтеся про ключові аспекти засобу заощадження та важливу роль, яку він відіг...
Bitcoin Magazine 03 травня 2023

Прогнози щодо біткоїна

Багато експертів сходяться на думці, що схвалення заявок щодо спотових біткоїн-ETF стане каталізатором зростання вартості біткоїна. Так, аналітики Galaxy Digital вважають, що курс біткоїна зросте на 74,1% у перший рік після запуску в США спотових біткоїн-фондів.

Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Компанія зізналася, що слідкує за діями засновника MicroStrategy Майкла Сейлора. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Компанія спромоглася вийти на IPO і тепер торгується на фондовій біржі Абу-Дабі. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Ексглава Paxful очолив новий P2P-проєкт Ексглава Paxful очолив новий P2P-проєкт Мета Noones – підключити Глобальний Південь до світових фінансових систем за допомогою технології пірингових переказів. Володимир Гришенко 05 грудня 2023