У Парагваї з'явився «зелений» майнінговий центр

У Парагваї з'явився «зелений» майнінговий центр

Компанія Sazmining використовуватиме надлишки електроенергії, які влада країни раніше продавала зі збитком до Бразилії.

Майнінгова компанія Sazmining відкрила у Парагваї свій новий дата-центр, який працює цілком на відновлюваних джерелах енергії. Про це повідомляє Decrypt.

Компанія експлуатує установки, що належать клієнтам, для майнінгу біткоїнів, одержуючи за це 15% комісійних. Новий майнінг-центр отримує енергію від найбільшої в країні гідроелектростанції Itaipu Dam. Ця споруда, розташована на кордоні з Бразилією, стала рекордсменом Гіннеса як найдорожчий об'єкт на Землі. 1984 року його будівництво коштувало $27 млрд.

Президент компанії Sazmining Кент Халлібертон розповів, що через унікальну динаміку гідрогенерації Парагвай продає 5 ГВт електроенергії на збиток своєму сусідові – Бразилії. Саме тому місцева влада та громади вітають присутність компанії.

Приєднання до енергомережі та купівля надлишків електроенергії замість збиткового експорту «перетворює зустрічний вітер для ВВП Парагваю на попутний», сказав Халлібертон.

Як відомо, вартість енергії є важливим фактором для компаній, які займаються видобутком BTC. За даними Sazmining, вартість майнінгу на їхньому новому підприємстві становитиме $0,047 за кіловат-годину, що суттєво відрізняється від вартості енергії у США. Глава Sazmining висловив упевненість у «неминучому напливі біткоїн-майнерів» у Парагвай.

Що потрібно знати про компанію Sazmining

Компанія Sazmining запустила свій перший дата-центр у Вісконсіні (США), поблизу місцевої гідроелектростанції. Компанія заявила про прихильність до екологічного майнінгу біткоїна й у межах масштабування бізнесу шукає по всій планеті місця з низькими цінами на зелену електрику, щоб створити центри з привабливими для майнерів умовами.

«Наша місія полягає в тому, щоб відкрити цю величезну інвестиційну можливість для звичайних людей і прибрати ахіллесову п'яту біткоїна, пов'язану з марнотратством енергії, за рахунок використання стійкої енергії», – заявив СЕО Sazmining Вільям Самошссегі.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Плани на Парагвай

Уперше про розвиток бізнесу в Парагваї та відкриття там дата-центру Sazmining заявила у липні. У компанії зазначили, що мають широке бачення інвестування в енергетичну інфраструктуру, яка приноситиме користь цій країні протягом багатьох поколінь.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна В Україні знову перепишуть закон про цифрові активи, MicroStrategy нарощує запас BTC, +1 заявка на біткоїн-ETF, складність майнінгу знову зросла, Canaan відновлює роботу в Казахстані, Джек Дорсі підтримав інноваційний майніновий проєкт, Bitfarms закуповується новими «асіками». Володимир Гришенко 01 грудня 2023
ARK Invest активно продає акції Coinbase ARK Invest активно продає акції Coinbase За тиждень компанія Кеті Вуд позбавилася акцій біржі на $15 млн. Володимир Гришенко 01 грудня 2023
Курс біткоїна за тиждень: імпульс від MicroStrategy Курс біткоїна за тиждень: імпульс від MicroStrategy Головний цифровий актив відновив стале зростання на тлі великого попиту від найбільшого корпоративного власника біткоїнів. Дмитро Харьков 01 грудня 2023