Sazmining розвиватиме «зелений» майнінг у Парагваї

Sazmining розвиватиме «зелений» майнінг у Парагваї

Компанія скористається низькими цінами на електроенергію, яка значно дешевша в Південній Америці, ніж у США.

Компанія Sazmining, що надає послуги хостингу для видобутку біткоїнів із відновлюваних джерел енергії, вирішила розвивати бізнес у Парагваї. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Підприємство, яке розпочне роботу 15 вересня, скористається низькими цінами на електроенергію в Парагваї та запропонує хостинг за конкурентоспроможною ціною 4,7 цента за кВт/год, що значно нижче за середню вартість 16,1 цента за кВт/год у США.

«Використовуючи надлишок електроенергії, майнінг біткоїнів дозволив Парагваю перетворити колишні збитки на прибуткове підприємство для всієї країни», – заявив президент і головний операційний директор компанії Sazmining Кент Халлібертон.

Компанія Sazmining має широке бачення інвестування в енергетичну інфраструктуру, яка приноситиме користь Парагваю протягом багатьох поколінь.

Що таке майнінг біткоїнів?
Що таке майнінг біткоїнів?
Найпопулярніші питання, що виникають у людей стосовно Біткоїна, пов’язані з похо...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Розвиток «зеленого» майнінгу

У використанні стійкої енергетики (+38%) майнінг BTC досяг найвищого приросту за період з липня 2019 року до червня 2023 року порівняно з іншими глобальними галузями.

За підрахунками аналітиків, глобальна енергосистема за період з липня 2019 року до червня 2023 року зросла на 2,6% з погляду сталого використання енергії. Експерти з'ясували, що інші галузі, крім майнінгу біткоїна, не змогли досягти такого помітного підйому щодо використання відновлюваних джерел енергії.

Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції Запропонований законопроєкт має «захистити від маніпуляцій та шахрайства» на ринку. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн у Китаї стає дедалі легальнішим, SEC продовжує відкладати заявки на біткоїн-ETF, MicroStrategy нарощує запаси BTC, Human Rights Foundation роздасть гранти, майнери видобули «зламаний» блок, в Україні правоохоронців навчатимуть шукати цифрові активи, у Coinbase виявили майже 1 млн BTC. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію Інакше майнінгові компанії обіцяють остаточно згорнути свою діяльність. Володимир Гришенко 29 вересня 2023