Sazmining розвиватиме «зелений» майнінг у Парагваї

Sazmining розвиватиме «зелений» майнінг у Парагваї

Компанія скористається низькими цінами на електроенергію, яка значно дешевша в Південній Америці, ніж у США.

Компанія Sazmining, що надає послуги хостингу для видобутку біткоїнів із відновлюваних джерел енергії, вирішила розвивати бізнес у Парагваї. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Підприємство, яке розпочне роботу 15 вересня, скористається низькими цінами на електроенергію в Парагваї та запропонує хостинг за конкурентоспроможною ціною 4,7 цента за кВт/год, що значно нижче за середню вартість 16,1 цента за кВт/год у США.

«Використовуючи надлишок електроенергії, майнінг біткоїнів дозволив Парагваю перетворити колишні збитки на прибуткове підприємство для всієї країни», – заявив президент і головний операційний директор компанії Sazmining Кент Халлібертон.

Компанія Sazmining має широке бачення інвестування в енергетичну інфраструктуру, яка приноситиме користь Парагваю протягом багатьох поколінь.

Що таке майнінг біткоїнів?
Що таке майнінг біткоїнів?
Найпопулярніші питання, що виникають у людей стосовно Біткоїна, пов’язані з похо...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Розвиток «зеленого» майнінгу

У використанні стійкої енергетики (+38%) майнінг BTC досяг найвищого приросту за період з липня 2019 року до червня 2023 року порівняно з іншими глобальними галузями.

За підрахунками аналітиків, глобальна енергосистема за період з липня 2019 року до червня 2023 року зросла на 2,6% з погляду сталого використання енергії. Експерти з'ясували, що інші галузі, крім майнінгу біткоїна, не змогли досягти такого помітного підйому щодо використання відновлюваних джерел енергії.

Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Наступному президенту США рекомендують створити стратегічний резерв з біткоїнів. Володимир Гришенко 18 червня 2024
Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Артист зробив ставку на «Даллас Маверікс», але перемогу здобула команда «Бостон Селтікс». Володимир Гришенко 18 червня 2024
Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Найбільше подорожчали акції Core Scientific і TeraWulf. Володимир Гришенко 18 червня 2024