Перший у світі Ordinals-фонд розпочав роботу

Перший у світі Ordinals-фонд розпочав роботу

Unbroken Chain вже придбав перші записи, витративши на них 3 BTC.

Запрацював перший у світі фонд Unbroken Chain, що спеціалізується на записах Ordinals, який торгуватиме й інвестуватиме у пов'язані із цим сегментом активи. Про це повідомив Bitcoin Magazine.

Очолив фонд менеджер компанії Consolidated Trading Ашер Корсон. Unbroken Chain вже заручився значною підтримкою з боку інституційних партнерів і має намір залучити $5 млн.

Зокрема, фонд спеціалізуватиметься на торгівлі й інвестуванні в різні види Ordinals, серед яких токени BRC-20, унікальні сатоші із записами. Генеральними партнерами фонду виступають творець стандарту токенів BRC-20 компанія Domo, компанія UTXO Management, що належить BTC Inc., та колишній директор з комунікацій творця Ordinals Кейсі Родармора Ізабель Фоксен Дюк.

Генеральний директор компанії BTC Inc. Девід Бейлі висловив своє натхнення у зв'язку з початком роботи фонду Unbroken Chain.

«Ми дуже раді, що очолюємо напрям інституційних інвестицій безпосередньо в активи Ordinals», – заявив він.

Unbroken Chain вже зробив ранні інвестиції в розмірі $1,5 млн. При цьому початкові активи, зокрема Bitcoin Rock із першої колекції зареєстрованих Ordinals, були придбані 20 вересня за 3 BTC (приблизно $85 000).

Що потрібно знати про Ordinals

Ordinals – це протокол, який дозволяє зберігати невзаємозамінні токени в блокчейні Біткоїна за допомогою впровадження даних, відомих як «записи» (inscriptions), у сатоші.

Створені завдяки Ordinals «записи» позиціонуються як «цифрові артефакти». Вони містять необроблені дані, записані безпосередньо в блокчейн Біткоїна. Наприклад, зображення, аудіо, відео, текст і навіть цілі застосунки на кшталт спрощеної версії гри Doom.

Між тим у спільноті точаться суперечки, чи можуть записи Ordinals і BRC-20 принести користь Біткоїну. Багато розробників вважають, що Ordinals засмічують мережу і підвищують комісії, а також «забруднюють» блокчейн даними, які не мають нічого спільного з баченням Сатоші Накамото.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Інші проєкти, що працюють із записами Ordinals

Зазначимо, що проєкти Ordinals досі цікавлять інвесторів. Зокрема, стартап OrdinalsBot нещодавно залучив фінансування у розмірі понад $1 млн. Отримані кошти розробники планують запустити на розвиток проєкту.

Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Компанія зізналася, що слідкує за діями засновника MicroStrategy Майкла Сейлора. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Компанія спромоглася вийти на IPO і тепер торгується на фондовій біржі Абу-Дабі. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Ексглава Paxful очолив новий P2P-проєкт Ексглава Paxful очолив новий P2P-проєкт Мета Noones – підключити Глобальний Південь до світових фінансових систем за допомогою технології пірингових переказів. Володимир Гришенко 05 грудня 2023