Розробник Bitcoin Core отримав грант від OpenSats

Розробник Bitcoin Core отримав грант від OpenSats

В організації пообіцяли довгострокову підтримку Васілу Дімову за внесок у розвиток Біткоїн-інфраструктури.

Некомерційна організація OpenSats, яка є відомим грантодавцем, анонсувала фінансову підтримку для болгарського Біткоїн-розробника Васіла Дімова. Про це повідомляється на сторінці компанії у соцмережі X (Twitter).

«Васіл почав постійно працювати над Bitcoin Core у 2020 році. Відтоді він працював над різноманітними поліпшеннями, приділяючи особливу увагу мережевому рівню програмного забезпечення», – йдеться у повідомленні.

В OpenSats пообіцяли надавати довгострокову підтримку болгарському розробнику. В організації також відзначили попередній внесок Дімова в розроблення протоколу другого рівня Lightning Network – він допомагав у виправленні помилок низки Біткоїн-проєктів (git, OpenSSL, Xorg, wget тощо).

Про організацію OpenSats

OpenSats Initiative, Inc. – громадська благодійна організація, метою якої є фінансування пов'язаних із Біткоїном проєктів, а також освітніх та дослідницьких ініціатив.

OpenSats розподіляє гранти щоквартально, аналізуючи заявки, щоб переконатися, що підтримка виділяється на проєкти, які мають великий вплив на Біткоїн-сферу. Отримати гранти можуть не лише розробники, а й дизайнери, дослідники, викладачі. Головне, щоб вони працювали над проєктами, пов'язаними з Біткоїном, поліпшуючи доступ до інфраструктури.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Хто ще надає гранти

Крім OpenSats велику підтримку Біткоїн-розробникам надає низка організацій та компаній, серед яких можна виділити Human Rights Foundation. Наприкінці вересня вона пообіцяла розподілити $505 000 серед 15 освітніх проєктів, розробників Bitcoin Core, DLC та Lightning.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024