Мільярдер назвав переваги інвестицій у біткоїн

Мільярдер назвав переваги інвестицій у біткоїн

Пол Тюдор Джонс розповів про небезпеку покупок держоблігацій на тлі геополітичної кризи.

В умовах ескалації геополітичної кризи інвестування в держоблігації є ризикованим, на відміну від варіантів із біткоїнами та золотом. Про це розповів мільярдер Пол Тюдор Джонс в ефірі телеканалу CNBC.

З його слів, війна між Ізраїлем та ХАМАСом призвела до виникнення найбільш загрозливої та складної геополітичної обстановки, яка створить великий ризик на ринку. Між тим різке зростання відсоткових ставок погіршує фінансове становище США, оскільки країна продовжує брати на себе дедалі більше боргів.

«Я думаю, що біткоїн і золото займають велику частку у вашому портфелі через складну геополітичну ситуацію... Сполучені Штати, ймовірно, перебувають у найслабшому фінансовому становищі з часів Другої світової війни, їхній борг щодо ВВП становить 122%» , – зазначив Джонс.

Перш ніж знову інвестувати у держоблігації, мільярдер має намір оцінити наслідки конфлікту. При цьому він не виключив можливості ядерної війни через можливе втягування Ірану.

Хто такий Пол Тюдор Джонс

Пол Тюдор Джонс є американським інвестором, хедж-фондовим менеджером та засновником Tudor Investment Corporation, компанії, що спеціалізується на активах, включаючи акції, облігації та товарні ф'ючерси. Джонс прославився, передбачивши «Чорний понеділок» 1987 року, коли він успішно вгадав крах на фондовому ринку і зміг отримати зиск із цієї ситуації.

Він також широко відомий своєю благодійною діяльністю та зусиллями у сфері соціального підприємництва. Він є одним із засновників та членів Robin Hood Foundation, благодійної організації, яка спрямовує свої зусилля на боротьбу з бідністю у Нью-Йорку, надаючи фінансування та підтримку некомерційним організаціям.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Звіт Fidelity про Біткоїн

У компанії Fidelity дійшли висновку, що Біткоїн сьогодні є найбільш безпечною, надійною та децентралізованою формою електронних грошей. Його екосистема пережила багато потрясінь, що зрештою зробило її лише міцніше, й інші криптоактиви не мають шансів її перевершити.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна MicroStrategy продовжує поповнювати біткоїн-резерви, у бірж знизилися запаси біткоїнів, почали рухатися біткоїни влади Німеччини, Bitmain представив новий майнер, в Австралії запускають черговий біткоїн-фонд, Deutsche Telekom буде видобувати BTC, брати Вінклвосси підтримали кампанію Дональда Трампа. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Нова компанія буде зберігати активи інституціоналів після запуску біткоїн-ETF у Японії. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Навал Равікант назвав головний цифровий актив справжнім засобом заощадження. Володимир Гришенко 21 червня 2024