Fidelity вважає BTC найнадійнішою формою грошей

Fidelity вважає BTC найнадійнішою формою грошей

У компанії порівняли біткоїн з іншими цифровими активами та відзначили його переваги.

Біткоїн є найбільш безпечною, надійною та децентралізованою формою електронних грошей, яка здатна зберегти цінність у «динамічному світі». Про це йдеться у звіті Bitcoin First Revisited компанії Fidelity.

Автори звіту назвали біткоїн потенційно новим глобальним грошовим товаром, при цьому інші криптоактиви не мають шансів його перевершити. Екосистема Біткоїна за час свого існування пережила багато потрясінь, що зрештою зробило її лише міцнішою.

«Традиційні інвестори зазвичай застосовують до нього (Біткоїна) структуру інвестицій технологічного сектору. Це призводить до появи думки, що Біткоїн як програмне рішення згодом замінить більш прогресивний аналог. Але це не так», – йдеться у звіті.

Тому не дивно, що показник домінування біткоїна серед інших криптовалют 9 жовтня сягнув нового максимуму від середини липня.

Що потрібно знати про Fidelity

Fidelity Investments є однією з найбільших компаній у світі, що надає інвестиційні рішення та сервіси своїм клієнтам. Заснована в 1946 році компанія служить різним сегментам ринку, охоплюючи індивідуальних інвесторів, фінансових консультантів, підприємства, організації тощо. Для своїх клієнтів Fidelity надає широкий спектр продуктів і послуг, таких як торговельні платформи, керування активами, плани забезпечення пенсій та страхування. Сьогодні вона обслуговує понад 40 млн індивідуальних інвесторів зі 100 країн світу. Станом на кінець 2022 року розмір активів під управлінням компанії становив $4,2 трлн.

Компанія активно застосовує технології для поліпшення ефективності своїх операцій, також досліджуючи нові можливості у різних галузях, серед яких блокчейн та цифрові активи для задоволення різноманітних потреб своїх клієнтів.

Що таке гроші?
Що таке гроші?
Гроші мають вирішальне значення для регулювання нашого життя та економіки. Цей г...
Bitcoin Magazine 02 травня 2023

Плани щодо запуску біткоїн-ETF

Fidelity Investments подала до Комісії з цінних паперів і бірж (SEC) 29 червня заявку на запуск спотового біржового біткоїн-фонду (ETF). На цей крок компанія пішла після подання аналогічних заявок кількома іншими великими інвестиційними компаніями, зміцнюючи позиції біткоїна як затребуваного активу серед традиційних інвесторів.

Втім досі SEC так і не схвалила її, відклавши ухвалення рішення на пізніший термін.

Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Компанія зізналася, що слідкує за діями засновника MicroStrategy Майкла Сейлора. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Компанія спромоглася вийти на IPO і тепер торгується на фондовій біржі Абу-Дабі. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Ексглава Paxful очолив новий P2P-проєкт Ексглава Paxful очолив новий P2P-проєкт Мета Noones – підключити Глобальний Південь до світових фінансових систем за допомогою технології пірингових переказів. Володимир Гришенко 05 грудня 2023