Fidelity подала повторну заявку на біткоїн-ETF

Fidelity подала повторну заявку на біткоїн-ETF

Першу спробу створити біржовий фонд на основі біткоїна компанія зробила у 2021 році, але SEC відхилила цей запит.

Компанія Fidelity Investments 29 червня подала до Комісії з цінних паперів та бірж (SEC) повторну заявку на запуск спотового біткоїн-ETF. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

На цей крок компанія пішла після того, як кілька інших великих інвестиційних компаній також подали аналогічні заявки, зміцнюючи позиції біткоїна як затребуваного активу серед традиційних інвесторів.

Згідно з документом, кастодіаном Wise Origin Bitcoin Trust виступить дочірня компанія Fidelity Digital Assets Services, спонсором стане FD Funds Management.

«Значна частина наших клієнтів цікавиться та володіє цифровими активами. Ми прагнемо надавати продукти для задоволення їхніх фінансових потреб та цілей», – прокоментував ситуацію представник Fidelity.

Що потрібно знати про Fidelity Investments

Fidelity Investments – американська холдингова компанія, яка надає фінансові послуги. Вона входить до п'ятірки найбільших компаній з управління активами у світі. Заснована в 1946 році, обслуговує понад 40 млн індивідуальних інвесторів зі 100 країн світу.

Хоча компанія працює із трейдерами з різним рівнем підготовки та обсягом фінансів, проте здебільшого вона орієнтована на великих інвесторів.

Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Торгівля та інвестиції в біткоїн можуть бути чудовим способом заробити або примн...
Ігор Королишин 04 квітня 2023

Плани Fidelity Investments на біткоїн-ETF

Про плани Fidelity повторно запустити біткоїн-ETF на суму $4,5 трлн стало відомо близько двох тижнів тому. Першу спробу створити біржовий фонд компанія здійснила у 2021 році. Однак на початку 2022 року Комісія з цінних паперів та бірж США (SEC) відхилила запит, пославшись на відсутність угод про спільний нагляд і нездатність запобігти шахрайській або маніпулятивній практиці.

Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Замість критики енергомісткості Біткоїна слід використовувати його можливості, вважають в IRM. Євген Комчук 22 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Записи Ordinals заповнили блоки Біткоїна, Mt. Gox почекає з виплатами, складність майнінгу зросла, зі «сплячого» гаманця вивели 2100 BTC, біткоїн на першому місці за прибутковістю, Hut 8 та US Bitcoin об'єднаються, новий фонд від BitGo та Swan. Володимир Гришенко 22 вересня 2023
Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Суддя вирішив, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків у справі. Володимир Гришенко 22 вересня 2023