Fidelity подала повторну заявку на біткоїн-ETF

Fidelity подала повторну заявку на біткоїн-ETF

Першу спробу створити біржовий фонд на основі біткоїна компанія зробила у 2021 році, але SEC відхилила цей запит.

Компанія Fidelity Investments 29 червня подала до Комісії з цінних паперів та бірж (SEC) повторну заявку на запуск спотового біткоїн-ETF. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

На цей крок компанія пішла після того, як кілька інших великих інвестиційних компаній також подали аналогічні заявки, зміцнюючи позиції біткоїна як затребуваного активу серед традиційних інвесторів.

Згідно з документом, кастодіаном Wise Origin Bitcoin Trust виступить дочірня компанія Fidelity Digital Assets Services, спонсором стане FD Funds Management.

«Значна частина наших клієнтів цікавиться та володіє цифровими активами. Ми прагнемо надавати продукти для задоволення їхніх фінансових потреб та цілей», – прокоментував ситуацію представник Fidelity.

Що потрібно знати про Fidelity Investments

Fidelity Investments – американська холдингова компанія, яка надає фінансові послуги. Вона входить до п'ятірки найбільших компаній з управління активами у світі. Заснована в 1946 році, обслуговує понад 40 млн індивідуальних інвесторів зі 100 країн світу.

Хоча компанія працює із трейдерами з різним рівнем підготовки та обсягом фінансів, проте здебільшого вона орієнтована на великих інвесторів.

Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Торгівля та інвестиції в біткоїн можуть бути чудовим способом заробити або примн...
Ігор Королишин 04 квітня 2023

Плани Fidelity Investments на біткоїн-ETF

Про плани Fidelity повторно запустити біткоїн-ETF на суму $4,5 трлн стало відомо близько двох тижнів тому. Першу спробу створити біржовий фонд компанія здійснила у 2021 році. Однак на початку 2022 року Комісія з цінних паперів та бірж США (SEC) відхилила запит, пославшись на відсутність угод про спільний нагляд і нездатність запобігти шахрайській або маніпулятивній практиці.

Борис Джонсон відмовився від інтерв'ю з Такером Карлсоном Борис Джонсон відмовився від інтерв'ю з Такером Карлсоном Колишній британський прем'єр відмовився говорити зі скандальним журналістом після новин про смерть російського опозиціонера Олексія Навального. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
Стартап Citrea залучив $2,7 млн на масштабування Біткоїна Стартап Citrea залучив $2,7 млн на масштабування Біткоїна Проєкт створює роллапи з нульовим розголошенням, які допомагають збільшити пропускну здатність блокчейну. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
Подальшому зростанню BTC заважає фіксація прибутку Подальшому зростанню BTC заважає фіксація прибутку Довгострокові власники продали частину монет після перевищення цінового рівня у $50 000. Дмитро Харьков 22 лютого 2024