Fidelity подала повторну заявку на біткоїн-ETF

Fidelity подала повторну заявку на біткоїн-ETF

Першу спробу створити біржовий фонд на основі біткоїна компанія зробила у 2021 році, але SEC відхилила цей запит.

Компанія Fidelity Investments 29 червня подала до Комісії з цінних паперів та бірж (SEC) повторну заявку на запуск спотового біткоїн-ETF. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

На цей крок компанія пішла після того, як кілька інших великих інвестиційних компаній також подали аналогічні заявки, зміцнюючи позиції біткоїна як затребуваного активу серед традиційних інвесторів.

Згідно з документом, кастодіаном Wise Origin Bitcoin Trust виступить дочірня компанія Fidelity Digital Assets Services, спонсором стане FD Funds Management.

«Значна частина наших клієнтів цікавиться та володіє цифровими активами. Ми прагнемо надавати продукти для задоволення їхніх фінансових потреб та цілей», – прокоментував ситуацію представник Fidelity.

Що потрібно знати про Fidelity Investments

Fidelity Investments – американська холдингова компанія, яка надає фінансові послуги. Вона входить до п'ятірки найбільших компаній з управління активами у світі. Заснована в 1946 році, обслуговує понад 40 млн індивідуальних інвесторів зі 100 країн світу.

Хоча компанія працює із трейдерами з різним рівнем підготовки та обсягом фінансів, проте здебільшого вона орієнтована на великих інвесторів.

Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Торгівля та інвестиції в біткоїн можуть бути чудовим способом заробити або примн...
Ігор Королишин 04 квітня 2023

Плани Fidelity Investments на біткоїн-ETF

Про плани Fidelity повторно запустити біткоїн-ETF на суму $4,5 трлн стало відомо близько двох тижнів тому. Першу спробу створити біржовий фонд компанія здійснила у 2021 році. Однак на початку 2022 року Комісія з цінних паперів та бірж США (SEC) відхилила запит, пославшись на відсутність угод про спільний нагляд і нездатність запобігти шахрайській або маніпулятивній практиці.

Metaplanet збільшила біткоїн-резерви на понад $1 млн Metaplanet збільшила біткоїн-резерви на понад $1 млн На тлі цього рішення вартість акцій компанії зросла на 21%. Володимир Гришенко 22 липня 2024
Німеччина втратила $124 млн через ранній продаж BTC-запасів Німеччина втратила $124 млн через ранній продаж BTC-запасів Прокуратура видала наказ про екстрений продаж біткоїнів, побоюючись, що їх вартість може впасти більш ніж на 10%. Володимир Гришенко 22 липня 2024
Британський футбольний клуб почав накопичувати біткоїни Британський футбольний клуб почав накопичувати біткоїни Голова правління Real Bedford Пітер МакКормак – відомий біткоїнер, тож вибір щодо резервного активу був очевидним. Дмитро Харьков 22 липня 2024