Unchained допомагає зберігати BTC на $2 млрд

Unchained допомагає зберігати BTC на $2 млрд

Для посилення безпеки зберігання біткоїнів компанія уклала партнерство зі страховиком Coincover.

Провідна кастодіальна компанія Unchained станом на жовтень 2023 року забезпечує безпеку понад $2 млрд у біткоїнах, що на 37% більше, ніж у жовтні минулого року. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Для посилення безпеки зберігання активів Unchained уклала партнерство з компанією Coincover, яка займається страхуванням BTC-гаманців.

Unchained відома тема, що пропонує своїм клієнтам спільне зберігання приватних ключів. Це гарантує, що їхні біткоїни не буде повторно закладено або використано не за призначенням. Пропозиція стала надто привабливою для інвесторів як інструмент зниження ризиків у епоху, коли кастодіани й інші організації регулярно потрапляють у новини у зв'язку з навмисною чи ненавмисною втратою активів клієнтів.

Додавання Coincover до мережі Unchained посилює кастодіальне зберігання шляхом подальшої децентралізації ключів, забезпечуючи інвесторам повний контроль над їхніми біткоїн-активами, що робить їх невразливими для зламів та крахів бірж. Використовуючи Coincover і Kingdom Trust як кастодиальних партнерів, Unchained прагне захистити біткоїни клієнтів.

Компанія Unchained заявила, що планує і надалі розширювати мережу спільних сховищ за рахунок партнерства з іншими компаніями, пропонуючи при цьому варіанти, за яких клієнти зберігають контроль над своїми закритими ключами.

Про компанії Unchained та Coincover

Unchained Capital пропонує послуги зі спільного зберігання. Використовувана технологія розподіляє контроль над BTC між приватним ключем користувача та приватними ключами Unchained та інших постачальників фінансових послуг, при цьому компанія не має прямого доступу до клієнтів, як це було з FTX. Нині на платформі зберігається понад $2 млрд у біткоїнах.

Coincover – це компанія, орієнтована на захист цифрових активів на блокчейні. Вона пропонує повноцінне рішення, усуваючи головну перешкоду на шляху масової популяризації цифрових активів – проблему довіри. Coincover має запатентовану технологію Hack Checker. Вона виявляє підозрілу активність, зокрема несанкціоновані транзакції через цифрові гаманці, й аналізує платежі клієнтів для їхнього ліпшого захисту.

Як безпечно зберігати біткоїни
Як безпечно зберігати біткоїни
Інструкція щодо самостійного зберігання біткоїнів за допомогою апаратних гаманці...
Bitcoin Magazine 28 липня 2022

Фінансова звітність Unchained

Unchained відзначила 170% зростання забезпечених BTC кредитів у другому кварталі 2023 року. Як зауважили представники компанії, активність Unchained свідчить про довіру власників BTC як до самої організації, так і до стійкості біткоїна як активу.

Курс біткоїна за тиждень: консолідація триває Курс біткоїна за тиждень: консолідація триває Головний цифровий актив перебуває у боковому тренді поблизу важливого рівня опору. Дмитро Харьков 24 травня 2024
Дев’ятий день поспіль біткоїн-ETF фіксують чистий приплив коштів Дев’ятий день поспіль біткоїн-ETF фіксують чистий приплив коштів Лідером з надходжень знову став фонд IBIT від BlackRock, за ним слідує FBTC від Fidelity. Володимир Гришенко 24 травня 2024
На вершині Евересту встановили прапор Біткоїна На вершині Евересту встановили прапор Біткоїна Висоту у 8849 метрів за 50 днів підкорив біткоїнер Дадван Юсуф. Володимир Гришенко 24 травня 2024