Unchained збільшила надання забезпечених BTC кредитів на 170%

Unchained збільшила надання забезпечених BTC кредитів на 170%

Компанія подала фінансову звітність за другий квартал 2023 року.

Компанія Unchained, лідер у галузі фінансових послуг для власників біткоїнів, відзначила 170% зростання забезпечених BTC кредитів у другому кварталі 2023 року. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Компанія також відзначила 88% зростання кількості інституційних і корпоративних рахунків, 67% стрибок числа підписок приватних клієнтів та 260% зростання кількості клієнтів, які займаються спадковим обслуговуванням.

«Компанія Unchained прагне забезпечити простоту та вишуканість традиційних фінансових послуг без шкоди для фінансового суверенітету, який забезпечує біткоїн. Наші клієнти обирають Unchained, оскільки наша технологія спільного зберігання надає їм максимально можливий контроль і прозорість щодо їхніх коштів. Крах наших колишніх конкурентів, які працювали як сторонні кастодіани, хоч і викликає співчуття, виявився ефективним маркетинговим ходом для Unchained», – сказав співзасновник і генеральний директор компанії Unchained Джо Келлі.

У 2022 році власники біткоїнів стали свідками таких подій на ринку, як крах неплатоспроможних і шахрайських кредиторів, унаслідок їхні клієнти втратили близько $5 млрд, що призвело до різкого падіння курсу BTC на понад 65%.

Своєю чергою, сьогоднішня активність Unchained свідчить про довіру власників BTC як до компанії, так і до стійкості біткоїна як активу.

Прагнення до більшої безпеки та контролю за активами підтверджується тим, що частка біткоїна, що зберігається на біржах, у першій половині 2023 року впала до п'ятирічного мінімуму – 12%. На відміну від цього Unchained за цей період на 88% збільшила кількість бізнес-рахунків. Будучи єдиним ліцензованим у США постачальником послуг спільного зберігання для підприємств, Unchained приваблює дедалі більше інституційних і корпоративних власників BTC. Про це свідчить популярність Unchained Signature – преміального сервісу Unchained, призначеного для заможних приватних осіб, установ та корпорацій.

Як безпечно зберігати біткоїни
Як безпечно зберігати біткоїни
Інструкція щодо самостійного зберігання біткоїнів за допомогою апаратних гаманці...
Bitcoin Magazine 28 липня 2022

Що являє собою Unchained Signature

Платформу Unchained Signature для приватних клієнтів зі зберігання цифрових активів було запущено минулого місяця. Компанія порівнює цей сервіс із банківськими послугами преміумкласу, але з додаванням моделі кастодіального управління з мультипідписом.

До функцій управління рахунками входять приватне виконання угод, багатомільйонні кредити, пенсійне та майнове планування, а також технічна підтримка, аж до того, що консультанти особисто виїжджатимуть для надання допомоги в екстрених ситуаціях.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Чиновники з України задекларували біткоїни на мільйони, майнери продали BTC на $124 млрд, Гонконг наблизився до запуску біткоїн-ETF, кредитор-банкрут Genesis купив біткоїни, гаманець Keystone тепер може бути Bitcoin-only, будинок Томмі Хілфігера продають за BTC, Парагвай передумав забороняти майнінг. Володимир Гришенко 12 квітня 2024
ФБР допитало Біткоїн-розробників ФБР допитало Біткоїн-розробників Розслідування відбувається у справі про викрадення 216 BTC у розробника Bitcoin Core Люка Дашжра. Володимир Гришенко 12 квітня 2024
Біткоїн-стартапи за два роки отримали $1 млрд інвестицій Біткоїн-стартапи за два роки отримали $1 млрд інвестицій Результати дослідження свідчать про зростання інтересу до Біткоїн-індустрії з боку інвесторів. Володимир Гришенко 12 квітня 2024