Запущено новий сервіс для зберігання біткоїнів

Запущено новий сервіс для зберігання біткоїнів

Платформою компанії Unchained можуть скористатися її приватні клієнти.

Кастодіальна біткоїн-компанія Unchained запустила платформу Unchained Signature для приватних клієнтів зі зберігання цифрових активів. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Компанія порівнює цей сервіс із банківськими послугами преміумкласу, але з додаванням моделі кастодіального керування з мультипідписом.

«Той факт, що клієнти володіють власними біткоїн-ключами, навіть якщо вони отримують кредит, в якому їхні BTC використовуються як застава, є гарантією того, що Unchained не зможе одноосібно переміщати кошти клієнтів, як це робили багато з нині вже не існуючих криптовалютних компаній до свого краху», – наголосили розробники.

До функцій управління рахунками входять приватне виконання угод, багатомільйонні кредити, пенсійне та майнове планування й навіть технічна підтримка, аж до того, що консультанти особисто виїжджатимуть на допомогу в екстрених ситуаціях. Крім того, клієнти Signature отримають ранній доступ до найновіших продуктів Unchained, а також ексклюзивний доступ до мережевих заходів.

Як безпечно зберігати біткоїни
Як безпечно зберігати біткоїни
Інструкція щодо самостійного зберігання біткоїнів за допомогою апаратних гаманці...
Bitcoin Magazine 28 липня 2022

Хто ще надає кастодіальні послуги

Останнім часом спостерігається активний розвиток різних продуктів, пов'язаних з біткоїн-технологіями. Найбільший банк Німеччини Deutsche Bank подав заявку на отримання дозволу надавати послуги зберігання біткоїнів та криптовалют.

Попри те, що Deutsche Bank раніше висловлював певну обережність щодо BTC, він визнав значущість біткоїна в глобальній економіці.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Німеччина розпродала всі свої біткоїни, а Metaplanet докупила ще, рішення з нульовим розголошенням адаптували до блокчейну Біткоїна, Крейг Райт визнав, що він не Сатоші Накамото, кити збільшують BTC-запаси. Володимир Гришенко 19 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Головний цифровий актив демонструє позитивний тренд, попри розподіл монет клієнтам біржі Mt. Gox. Дмитро Харьков 19 липня 2024
Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Близнюки пожертвували $1 млн у біткоїнах на кампанію Джона Дітона, який має намір стати сенатором США від штату Массачусетс. Володимир Гришенко 19 липня 2024