Запущено новий сервіс для зберігання біткоїнів

Запущено новий сервіс для зберігання біткоїнів

Платформою компанії Unchained можуть скористатися її приватні клієнти.

Кастодіальна біткоїн-компанія Unchained запустила платформу Unchained Signature для приватних клієнтів зі зберігання цифрових активів. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Компанія порівнює цей сервіс із банківськими послугами преміумкласу, але з додаванням моделі кастодіального керування з мультипідписом.

«Той факт, що клієнти володіють власними біткоїн-ключами, навіть якщо вони отримують кредит, в якому їхні BTC використовуються як застава, є гарантією того, що Unchained не зможе одноосібно переміщати кошти клієнтів, як це робили багато з нині вже не існуючих криптовалютних компаній до свого краху», – наголосили розробники.

До функцій управління рахунками входять приватне виконання угод, багатомільйонні кредити, пенсійне та майнове планування й навіть технічна підтримка, аж до того, що консультанти особисто виїжджатимуть на допомогу в екстрених ситуаціях. Крім того, клієнти Signature отримають ранній доступ до найновіших продуктів Unchained, а також ексклюзивний доступ до мережевих заходів.

Як безпечно зберігати біткоїни
Як безпечно зберігати біткоїни
Інструкція щодо самостійного зберігання біткоїнів за допомогою апаратних гаманці...
Bitcoin Magazine 28 липня 2022

Хто ще надає кастодіальні послуги

Останнім часом спостерігається активний розвиток різних продуктів, пов'язаних з біткоїн-технологіями. Найбільший банк Німеччини Deutsche Bank подав заявку на отримання дозволу надавати послуги зберігання біткоїнів та криптовалют.

Попри те, що Deutsche Bank раніше висловлював певну обережність щодо BTC, він визнав значущість біткоїна в глобальній економіці.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Рада проти податкових пільг для біткоїна, Reddit купує BTC, курс біткоїна не зростає через фіксацію прибутку, ще один банк у Швейцарії запустив біткоїн-послуги, з Coinbase активно виводять BTC, Карлсон не домовився про «біткоїн-інтерв'ю» із Джонсоном, біткоїн-ETF залучає по $2 млрд на день від інституціоналів. Володимир Гришенко 23 лютого 2024
Компанія Джека Дорсі збільшила прибуток від продажу BTC на 90% Компанія Джека Дорсі збільшила прибуток від продажу BTC на 90% Block надала фінансову звітність за четвертий квартал 2023 року. Володимир Гришенко 23 лютого 2024
Marathon створив сервіс для складних BTC-транзакцій Marathon створив сервіс для складних BTC-транзакцій Нестандартні транзакції біткоїна тепер зможуть бути додані до мемпулу. Володимир Гришенко 23 лютого 2024