Запущено новий сервіс для зберігання біткоїнів

Запущено новий сервіс для зберігання біткоїнів

Платформою компанії Unchained можуть скористатися її приватні клієнти.

Кастодіальна біткоїн-компанія Unchained запустила платформу Unchained Signature для приватних клієнтів зі зберігання цифрових активів. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Компанія порівнює цей сервіс із банківськими послугами преміумкласу, але з додаванням моделі кастодіального керування з мультипідписом.

«Той факт, що клієнти володіють власними біткоїн-ключами, навіть якщо вони отримують кредит, в якому їхні BTC використовуються як застава, є гарантією того, що Unchained не зможе одноосібно переміщати кошти клієнтів, як це робили багато з нині вже не існуючих криптовалютних компаній до свого краху», – наголосили розробники.

До функцій управління рахунками входять приватне виконання угод, багатомільйонні кредити, пенсійне та майнове планування й навіть технічна підтримка, аж до того, що консультанти особисто виїжджатимуть на допомогу в екстрених ситуаціях. Крім того, клієнти Signature отримають ранній доступ до найновіших продуктів Unchained, а також ексклюзивний доступ до мережевих заходів.

Як безпечно зберігати біткоїни
Як безпечно зберігати біткоїни
Інструкція щодо самостійного зберігання біткоїнів за допомогою апаратних гаманці...
Bitcoin Magazine 28 липня 2022

Хто ще надає кастодіальні послуги

Останнім часом спостерігається активний розвиток різних продуктів, пов'язаних з біткоїн-технологіями. Найбільший банк Німеччини Deutsche Bank подав заявку на отримання дозволу надавати послуги зберігання біткоїнів та криптовалют.

Попри те, що Deutsche Bank раніше висловлював певну обережність щодо BTC, він визнав значущість біткоїна в глобальній економіці.

Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції Запропонований законопроєкт має «захистити від маніпуляцій та шахрайства» на ринку. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн у Китаї стає дедалі легальнішим, SEC продовжує відкладати заявки на біткоїн-ETF, MicroStrategy нарощує запаси BTC, Human Rights Foundation роздасть гранти, майнери видобули «зламаний» блок, в Україні правоохоронців навчатимуть шукати цифрові активи, у Coinbase виявили майже 1 млн BTC. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію Інакше майнінгові компанії обіцяють остаточно згорнути свою діяльність. Володимир Гришенко 29 вересня 2023