Чемпіон НБА влаштувався на роботу в Біткоїн-компанію

Чемпіон НБА влаштувався на роботу в Біткоїн-компанію

Метью Деллаведова з 2017 року активно займається інвестуванням у різні стартапи.

Інвестиційна платформа Swan Bitcoin прийняла у свою команду чемпіона НБА Метью Деллаведова як віцепрезидента з розвитку бізнесу. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Деллаведова відомий своєю професійною баскетбольною кар'єрою та досягненнями у НБА, включаючи чемпіонство у чемпіонаті у 2016 році у складі команди Cleveland Cavaliers та бронзу Олімпійських ігор у складі збірної Австралії 2020 року.

Спортсмен з 2017 року активно займається інвестуванням у стартапи та консультаціями, а тепер звернув свою увагу на Біткоїн-індустрію.

«Я дуже радий приєднатися до компанії Swan, щоб допомогти поширити впровадження біткоїна, особливо у спорті та в Австралії, де я все ще граю у професійний баскетбол. Мені вже було дуже цікаво вчитися в експертів Swan, і я з нетерпінням чекаю на можливість розповісти спортсменам, зокрема, про переваги Біткоїна», – сказав Деллаведова.

Одним із ключових аспектів, на яких зупиняється Деллаведова, є те, як Біткоїн може допомогти молодим спортсменам накопичити кошти на майбутнє. Завдяки притаманним Біткоїну властивостям він вважається надійним активом для довгострокового зберігання та збільшення вартості.

Що таке Swan Bitcoin

Swan Bitcoin – це фінтех-компанія, що спеціалізується на послугах, пов'язаних виключно з Біткоїном. Swan Bitcoin допомагає зберегти вартість BTC, використовуючи метод усереднення доларових витрат, щоб стимулювати заощадження порівняно з витратами. В обмін на плату він дозволяє покупцям підписуватися як на разові покупки біткоїнів, так і на ті, що повторюються. Він також не потребує спреду під час покупки.

Все, що потрібно зробити користувачам, щоб купити BTC, це пов'язати свої банківські рахунки з Prime Trust, зберігачем інституційного рівня, який працює зі Swan Bitcoin. Платформа дозволяє користувачам автоматизувати виведення коштів зі своїх банківських рахунків на рахунки Swan, призначати біткоїн-адресу та встановлювати графік виведення коштів. Користувачі також можуть вибрати будь-яку суму та період часу.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Біткоїн і спорт

Багато професійних спортсменів і клубів прагнуть інтегрувати біткоїн у свою діяльність. Зокрема, активно використовують BTC клуб MLS з футболу (сокеру) San Jose Earthquakes, клуб NFL з американського футболу Tennessee Titans, команда NBA з баскетболу Sacramento Kings, команда MLB з бейсболу Oakland Athletics та команда NHL з хокею San Jose Sharks.

Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Компанія зізналася, що слідкує за діями засновника MicroStrategy Майкла Сейлора. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Компанія спромоглася вийти на IPO і тепер торгується на фондовій біржі Абу-Дабі. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Ексглава Paxful очолив новий P2P-проєкт Ексглава Paxful очолив новий P2P-проєкт Мета Noones – підключити Глобальний Південь до світових фінансових систем за допомогою технології пірингових переказів. Володимир Гришенко 05 грудня 2023