Bitcoin Magazine інвестував у страхову Біткоїн-компанію

Bitcoin Magazine інвестував у страхову Біткоїн-компанію

AnchorWatch витратить залучені кошти на постачання програмного забезпечення Trident Vault.

Компанія AnchorWatch, що займається страхуванням комерційних організацій, які володіють біткоїнами, оголосила про залучення фінансування у розмірі $3 млн. В інвестуванні взяли участь компанія Ten31, фонд Bitcoin Magazine, Bitcoin Opportunity Fund та інші інвестори, повідомляється в пресрелізі AnchorWatch.

Завдяки цим інвестиціям AnchorWatch зможе виконати всі нормативні вимоги та вимоги до капіталу, потрібні для постачання програмного забезпечення Trident Vault клієнтам та початку продажу полісів.

Крім того, компанія AnchorWatch пройде аудит безпеки, який проведе низка сертифікованих фірм, аби ще більше зміцнити статус Trident Vault як надійне та ефективне рішення для корпоративного використання.

Trident Vault – це сховище біткоїнів, призначене винятково для комерційного використання. Воно дозволяє оптимізувати робочі процеси віддалених команд, запровадити старшість власників ключів та обмежити умови витрачання коштів за часом, що підвищує рівень відповідності й управління у блокчейні.

«Власники біткоїнів досі стоять перед вибором між самостійним зберіганням та використанням сторонніх сервісів. В останньому випадку високоризикові проєкти з відвертим шахрайством призвели до катастрофічних втрат клієнтів. Тому користувачі не наважуються покластися на комерційного власника ключа щодо надання обіцяних послуг. AnchorWatch робить володіння та зберігання активу на пред'явника практичним, безпечним, простим, надійним та перевіреним», – розповів співзасновник і генеральний директор AnchorWatch Роберт Гамільтон.

AnchorWatch обслуговує широке коло клієнтів, серед яких сімейні трасти, фонди, пенсії, сімейні офіси, майнерів біткоїнів та майнінгові пули. Сховище Trident Vault особливо цінне для планування спадщини та майнових прав: воно може використовуватися адвокатами, інвестиційними консультантами та технічними консультантами, які стежать за зберіганням біткоїнів у кількох клієнтів.

Про компанію AnchorWatch

AnchorWatch – страхова компанія, що працює в США як керуючий генеральний агент (MGA), що створює індивідуальні страхові продукти та технології, розроблені для біткоїна з нуля. Страхові поліси AnchorWatch призначені для фізичних та комерційних осіб і поширюються на біткоїн, що зберігається у схваленому холодному сховищі, яке забезпечується за допомогою надійного програмного забезпечення Trident Vault. Trident Vault поєднує в собі переваги та контроль самостійного зберігання з безпекою та управлінням підтримуваного зберігання, що надає нову впевненість зберіганню біткоїна та підкріплюється страховим покриттям.

Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Після того як ви купили свої перші біткоїни на біткоїн-біржі або лише збираєтесь...
Ігор Королишин 04 жовтня 2022

Хто ще пропонує послуги зі зберігання BTC

Французький банк CACEIS отримав 20 червня реєстрацію Autorité des Marchés financiers (AMF) і тепер зможе надавати послуги зі зберігання цифрових валют. Сумарно під керуванням CACEIS перебувають активи на 4,6 трлн євро ($5,1 трлн).

Компанія прагнула отримати дозвіл регулятора з 2021 року. Реєстрація в AMF є обов'язковою для тих, хто надає послуги зі зберігання, обміну чи торгівлі цифровими валютами у Франції.

Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Компанія зізналася, що слідкує за діями засновника MicroStrategy Майкла Сейлора. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Компанія спромоглася вийти на IPO і тепер торгується на фондовій біржі Абу-Дабі. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Ексглава Paxful очолив новий P2P-проєкт Ексглава Paxful очолив новий P2P-проєкт Мета Noones – підключити Глобальний Південь до світових фінансових систем за допомогою технології пірингових переказів. Володимир Гришенко 05 грудня 2023