Французький банк CACEIS зможе зберігати біткоїни

Французький банк CACEIS зможе зберігати біткоїни

Відповідну ліцензію фінансова установа отримала 20 червня.

Французький банк CACEIS отримав 20 червня реєстрацію Autorité des Marchés financiers (AMF) і тепер зможе надавати послуги зі зберігання цифрових валют. Про це повідомляє CoinDesk.

CACEIS надає послуги зі зберігання активів страхових і пенсійних фондів, приватних інвестицій, а також обслуговує банківські гіганти Crédit Agricole та Santander.

Сумарно під керівництвом CACEIS перебувають активи на 4,6 трлн євро ($5,1 трлн). Компанія прагнула отримати дозвіл регулятора з 2021 року. Реєстрація в AMF є обов'язковою для тих, хто надає послуги зі зберігання, обміну чи торгівлі цифровими валютами у Франції.

Регулювання у Франції

Особливістю регулювання цифрових активів у Франції є прагнення балансу між захистом інвесторів і стимулюванням інновацій. Влада намагається забезпечити правильне функціонування ринку, надаючи юридичну ясність та захист учасникам. Це створює сприятливе середовище для розвитку блокчейн-технологій та фінансових інновацій з дотриманням необхідних стандартів прозорості та безпеки.

Франція продовжує бути лідером у створенні інноваційних умов для розвитку цифрових активів, що дозволяє їй утримувати свою позицію у світовій економіці та залучати нові інвестиції.

Оскільки Франція є членом Євросоюзу, вона має імплементувати правила закону «Про ринки криптоактивів» MiCA (Markets in Crypto-Assets – регулювання ринку криптоактивів), який був ухвалений 20 квітня Європарламентом і 9 червня опублікований в Офіційному журналі Європейського союзу.

Як не втратити ваші біткоїни
Як не втратити ваші біткоїни
Біткоїн-індустрія може бути небезпечною для недосвідчених користувачів. Розберем...
Ігор Королишин 25 листопада 2022

Тиск французької влади на Binance

Ситуація з Binance є показовою щодо того, як здійснюється регулювання у Франції. Зокрема, французький підрозділ Binance перебуває під слідством місцевої влади за «незаконне надання послуг з цифровими активами та дії щодо відмивання грошей за обтяжливих обставин».

Зокрема, Binance звинуватили в «приховуванні та конвертації коштів особами, які вчинили правопорушення».

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Чиновники з України задекларували біткоїни на мільйони, майнери продали BTC на $124 млрд, Гонконг наблизився до запуску біткоїн-ETF, кредитор-банкрут Genesis купив біткоїни, гаманець Keystone тепер може бути Bitcoin-only, будинок Томмі Хілфігера продають за BTC, Парагвай передумав забороняти майнінг. Володимир Гришенко 12 квітня 2024
ФБР допитало Біткоїн-розробників ФБР допитало Біткоїн-розробників Розслідування відбувається у справі про викрадення 216 BTC у розробника Bitcoin Core Люка Дашжра. Володимир Гришенко 12 квітня 2024
Біткоїн-стартапи за два роки отримали $1 млрд інвестицій Біткоїн-стартапи за два роки отримали $1 млрд інвестицій Результати дослідження свідчать про зростання інтересу до Біткоїн-індустрії з боку інвесторів. Володимир Гришенко 12 квітня 2024