Клієнтам BlockFi обіцяють повернути частину втрачених коштів

Клієнтам BlockFi обіцяють повернути частину втрачених коштів

Справа збанкрутілої лендінгової платформи добігає свого кінця.

Суд США з питань банкрутства в Нью-Джерсі 26 вересня затвердив план ліквідації збанкрутілої платформи з кредитування цифрових активів BlockFi. Про це повідомляє Cointelegraph.

BlockFi винна до $10 млрд більш ніж 100 тисячам кредиторам, включаючи значні суми трьом найбільшим кредиторам і $220 млн Three Arrows Capital. План ліквідації BlockFi був затверджений після врегулювання суперечки з кредиторами щодо питань вищого керівництва, що дозволило знизити додаткові витрати.

Тож кредитори стали на крок ближче до отримання частини втрачених коштів, але остаточні терміни виплат ще не оприлюднені.

Обсяг компенсації

Незабезпечені кредитори BlockFi зможуть повернути від 35% до 63% власних коштів (орієнтовно – до кінця 2023 року). Остаточна сума виплат клієнтам буде залежати від судових рішень за участю BlockFi, в тому числі проти FTX та інших збанкрутілих учасників ринку.

Практика щодо часткового покриття збитків кредиторів компаній, що проходять процедуру банкрутства за Главою 11 Кодексу США про банкрутство, є типовою для судової практики. Така сама процедура наразі застосовується до кредиторів Celsius Network.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Криза BlockFi

BlockFi подала свій перший план ліквідації до суду з питань банкрутства 28 листопада 2022 року, але потім була зобов'язана тричі редагувати його згідно з судовими документами. План ліквідації BlockFi був затверджений після того, як фірма врегулювала тривалу суперечку з комітетом кредиторів щодо вищого керівництва компанії.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Чиновники з України задекларували біткоїни на мільйони, майнери продали BTC на $124 млрд, Гонконг наблизився до запуску біткоїн-ETF, кредитор-банкрут Genesis купив біткоїни, гаманець Keystone тепер може бути Bitcoin-only, будинок Томмі Хілфігера продають за BTC, Парагвай передумав забороняти майнінг. Володимир Гришенко 12 квітня 2024
ФБР допитало Біткоїн-розробників ФБР допитало Біткоїн-розробників Розслідування відбувається у справі про викрадення 216 BTC у розробника Bitcoin Core Люка Дашжра. Володимир Гришенко 12 квітня 2024
Біткоїн-стартапи за два роки отримали $1 млрд інвестицій Біткоїн-стартапи за два роки отримали $1 млрд інвестицій Результати дослідження свідчать про зростання інтересу до Біткоїн-індустрії з боку інвесторів. Володимир Гришенко 12 квітня 2024