Клієнтам BlockFi обіцяють повернути частину втрачених коштів

Клієнтам BlockFi обіцяють повернути частину втрачених коштів

Справа збанкрутілої лендінгової платформи добігає свого кінця.

Суд США з питань банкрутства в Нью-Джерсі 26 вересня затвердив план ліквідації збанкрутілої платформи з кредитування цифрових активів BlockFi. Про це повідомляє Cointelegraph.

BlockFi винна до $10 млрд більш ніж 100 тисячам кредиторам, включаючи значні суми трьом найбільшим кредиторам і $220 млн Three Arrows Capital. План ліквідації BlockFi був затверджений після врегулювання суперечки з кредиторами щодо питань вищого керівництва, що дозволило знизити додаткові витрати.

Тож кредитори стали на крок ближче до отримання частини втрачених коштів, але остаточні терміни виплат ще не оприлюднені.

Обсяг компенсації

Незабезпечені кредитори BlockFi зможуть повернути від 35% до 63% власних коштів (орієнтовно – до кінця 2023 року). Остаточна сума виплат клієнтам буде залежати від судових рішень за участю BlockFi, в тому числі проти FTX та інших збанкрутілих учасників ринку.

Практика щодо часткового покриття збитків кредиторів компаній, що проходять процедуру банкрутства за Главою 11 Кодексу США про банкрутство, є типовою для судової практики. Така сама процедура наразі застосовується до кредиторів Celsius Network.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Криза BlockFi

BlockFi подала свій перший план ліквідації до суду з питань банкрутства 28 листопада 2022 року, але потім була зобов'язана тричі редагувати його згідно з судовими документами. План ліквідації BlockFi був затверджений після того, як фірма врегулювала тривалу суперечку з комітетом кредиторів щодо вищого керівництва компанії.

На Кріштіану Роналду подали до суду через рекламу Binance На Кріштіану Роналду подали до суду через рекламу Binance Футболіста звинуватили у тому, що він просував незареєстровані цінні папери у координації з торговельним майданчиком. Володимир Гришенко 29 листопада 2023
Швидкість обігу BTC опустилася до історично низького рівня Швидкість обігу BTC опустилася до історично низького рівня Інвестори воліють зберігати свої біткоїни, ніж торгувати ними. Володимир Гришенко 29 листопада 2023
Помер один із головних критиків Біткоїна Помер один із головних критиків Біткоїна Чарлі Мангеру було 99 років, і протягом усього свого життя він дотримувався виключно традиційних підходів до інвестування. Дмитро Харьков 29 листопада 2023