Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду

Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду

Суддя вирішив, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків у справі.

Засновник збанкрутілої біржі FTX Сем Бенкман-Фрід залишиться у в'язниці до початку наступного судового засідання. Про це пише CoinDesk.

У серпні йому було відмовлено у звільненні під заставу, і він був ув'язнений, оскільки суддя вирішив, що засновник FTX, ймовірно, намагався фальсифікувати свідчення свідків. На початку цього місяця його клопотання про скасування цього рішення було відхилено, а у четвер апеляційний суд залишив чинним рішення попередніх інстанцій.

«Протокол показує, що окружний суд врахував всі фактори, що стосуються справи, включаючи поведінку відповідача-апелянта протягом часу, який зажадав неодноразового посилення умов його тримання у в'язниці», – йдеться у документі.

Судовий процес над Бенкманом-Фрідом розпочнеться 3 жовтня у залі федерального суду на Манхеттені. Йому пред'явлено звинувачення у шахрайстві та змові, пов'язаній з діяльністю та подальшим крахом біржі. Сем Бенкман-Фрід не визнав себе винним у всіх пунктах звинувачення.

Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Якщо ви не виводите кошти з бірж та зберігаєте там свої приватні біткоїн-ключі, ...
Bitcoin Magazine 19 серпня 2022

Справа проти засновника FTX

11 серпня суд ухвалив рішення про взяття під варту Бенкмана-Фріда. Зокрема, Міністерство юстиції США вимагало повернути його до в'язниці у зв'язку зі звинуваченнями у порушенні умов застави, що виявилося у спробі змінити свідчення кількох свідків. Зокрема, Бенкман-Фрід поділився з газетою New York Times частиною особистого щоденника колишньої генеральної директорки Alameda Research Керолайн Еллісон. До того ж Фрід зв'язався з колишнім головним юристом FTX.US Райаном Міллером.

Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Компанія зізналася, що слідкує за діями засновника MicroStrategy Майкла Сейлора. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Компанія спромоглася вийти на IPO і тепер торгується на фондовій біржі Абу-Дабі. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Ексглава Paxful очолив новий P2P-проєкт Ексглава Paxful очолив новий P2P-проєкт Мета Noones – підключити Глобальний Південь до світових фінансових систем за допомогою технології пірингових переказів. Володимир Гришенко 05 грудня 2023