Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду

Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду

Суддя вирішив, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків у справі.

Засновник збанкрутілої біржі FTX Сем Бенкман-Фрід залишиться у в'язниці до початку наступного судового засідання. Про це пише CoinDesk.

У серпні йому було відмовлено у звільненні під заставу, і він був ув'язнений, оскільки суддя вирішив, що засновник FTX, ймовірно, намагався фальсифікувати свідчення свідків. На початку цього місяця його клопотання про скасування цього рішення було відхилено, а у четвер апеляційний суд залишив чинним рішення попередніх інстанцій.

«Протокол показує, що окружний суд врахував всі фактори, що стосуються справи, включаючи поведінку відповідача-апелянта протягом часу, який зажадав неодноразового посилення умов його тримання у в'язниці», – йдеться у документі.

Судовий процес над Бенкманом-Фрідом розпочнеться 3 жовтня у залі федерального суду на Манхеттені. Йому пред'явлено звинувачення у шахрайстві та змові, пов'язаній з діяльністю та подальшим крахом біржі. Сем Бенкман-Фрід не визнав себе винним у всіх пунктах звинувачення.

Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Якщо ви не виводите кошти з бірж та зберігаєте там свої приватні біткоїн-ключі, ...
Bitcoin Magazine 19 серпня 2022

Справа проти засновника FTX

11 серпня суд ухвалив рішення про взяття під варту Бенкмана-Фріда. Зокрема, Міністерство юстиції США вимагало повернути його до в'язниці у зв'язку зі звинуваченнями у порушенні умов застави, що виявилося у спробі змінити свідчення кількох свідків. Зокрема, Бенкман-Фрід поділився з газетою New York Times частиною особистого щоденника колишньої генеральної директорки Alameda Research Керолайн Еллісон. До того ж Фрід зв'язався з колишнім головним юристом FTX.US Райаном Міллером.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн піднявся вище $71 000, акції MicroStrategy дохідніші за BTC, біткоїн-продукти з’являться на LSE, кількість активних біткоїн-банкоматів зменшилася, Дональд Трамп збирає BTC на вибори, у Венесуелі заборонили майнінг, кит сплатив $7 за переказ $1 млрд у BTC. Володимир Гришенко 24 травня 2024
Кит перемістив 2000 біткоїнів «епохи Сатоші» Кит перемістив 2000 біткоїнів «епохи Сатоші» Монети були видобуті у 2010 році, коли творець Біткоїна ще був активним у спільноті. Володимир Гришенко 24 травня 2024
У США хочуть заборонити CBDC У США хочуть заборонити CBDC Ухвалений конгресменами законопроєкт не дозволяє використовувати цифрові гроші центробанку для реалізації монетарної політики. Володимир Гришенко 24 травня 2024