Вісім років тому біткоїн визнали товаром

Вісім років тому біткоїн визнали товаром

Для цифрового активу створили нормативну базу, що дозволяє ставитися до нього як до золота та дорогоцінних металів.

Комісія з торгівлі товарними ф'ючерсами США (CFTC) вісім років тому 17 вересня 2015 року офіційно визнала біткоїн товаром, що продовжує відрізняти його від інших криптовалют, які ще не набули цього статусу. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Зокрема, CFTC визнала біткоїн товаром і створила для нього нормативну базу, яка дозволяє ставитися до нього так само, як до інших класичних товарів, зокрема до золота та дорогоцінних металів.

Своєю чергою, Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) під керівництвом голови Гері Генслера активно вивчає різні цифрові активи на предмет того, чи слід їх класифікувати як цінні папери. Генслер визнав, що якщо Біткоїн через свою децентралізовану природу кваліфікується як товар, то інші криптовалюти мають ознаки, які можуть класифікуватися як цінні папери.

Восьма річниця класифікації Біткоїна як товару є нагадуванням про прогрес, досягнутий з цього боку, попри те, що інші криптовалюти очікують на остаточне нормативне керівництво від SEC.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Складнощі питання регулювання

Конгрес США наблизився до ухвалення закону про цифрові активи. Зокрема, 26 липня Комітет з фінансових послуг Палати представників США схвалив низку правок і проголосував за ухвалення двох законів: «Про фінансові інновації та технології у ХХІ столітті», а також «Про нормативне визначення блокчейн-технології». Водночас законодавці відмовилися підтримати законопроєкт про структуру ринку, розкритикувавши положення, що наділяє CFTC великими повноваженнями.

Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції Запропонований законопроєкт має «захистити від маніпуляцій та шахрайства» на ринку. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн у Китаї стає дедалі легальнішим, SEC продовжує відкладати заявки на біткоїн-ETF, MicroStrategy нарощує запаси BTC, Human Rights Foundation роздасть гранти, майнери видобули «зламаний» блок, в Україні правоохоронців навчатимуть шукати цифрові активи, у Coinbase виявили майже 1 млн BTC. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію Інакше майнінгові компанії обіцяють остаточно згорнути свою діяльність. Володимир Гришенко 29 вересня 2023