Вісім років тому біткоїн визнали товаром

Вісім років тому біткоїн визнали товаром

Для цифрового активу створили нормативну базу, що дозволяє ставитися до нього як до золота та дорогоцінних металів.

Комісія з торгівлі товарними ф'ючерсами США (CFTC) вісім років тому 17 вересня 2015 року офіційно визнала біткоїн товаром, що продовжує відрізняти його від інших криптовалют, які ще не набули цього статусу. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Зокрема, CFTC визнала біткоїн товаром і створила для нього нормативну базу, яка дозволяє ставитися до нього так само, як до інших класичних товарів, зокрема до золота та дорогоцінних металів.

Своєю чергою, Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) під керівництвом голови Гері Генслера активно вивчає різні цифрові активи на предмет того, чи слід їх класифікувати як цінні папери. Генслер визнав, що якщо Біткоїн через свою децентралізовану природу кваліфікується як товар, то інші криптовалюти мають ознаки, які можуть класифікуватися як цінні папери.

Восьма річниця класифікації Біткоїна як товару є нагадуванням про прогрес, досягнутий з цього боку, попри те, що інші криптовалюти очікують на остаточне нормативне керівництво від SEC.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Складнощі питання регулювання

Конгрес США наблизився до ухвалення закону про цифрові активи. Зокрема, 26 липня Комітет з фінансових послуг Палати представників США схвалив низку правок і проголосував за ухвалення двох законів: «Про фінансові інновації та технології у ХХІ столітті», а також «Про нормативне визначення блокчейн-технології». Водночас законодавці відмовилися підтримати законопроєкт про структуру ринку, розкритикувавши положення, що наділяє CFTC великими повноваженнями.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Рада проти податкових пільг для біткоїна, Reddit купує BTC, курс біткоїна не зростає через фіксацію прибутку, ще один банк у Швейцарії запустив біткоїн-послуги, з Coinbase активно виводять BTC, Карлсон не домовився про «біткоїн-інтерв'ю» із Джонсоном, біткоїн-ETF залучає по $2 млрд на день від інституціоналів. Володимир Гришенко 23 лютого 2024
Компанія Джека Дорсі збільшила прибуток від продажу BTC на 90% Компанія Джека Дорсі збільшила прибуток від продажу BTC на 90% Block надала фінансову звітність за четвертий квартал 2023 року. Володимир Гришенко 23 лютого 2024
Marathon створив сервіс для складних BTC-транзакцій Marathon створив сервіс для складних BTC-транзакцій Нестандартні транзакції біткоїна тепер зможуть бути додані до мемпулу. Володимир Гришенко 23 лютого 2024